"Газпром" скасував низку тендерів щодо "Турецького потоку" – ЗМІ

Російська компанія "Газпром" скасувала низку тендерів на будівництво в газотранспортній системі "Південний коридор", що має подавати газ до проектованого газогону "Турецький потік"
Depo.Гроші
9 липня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на російське агентство "Інтерфакс".

Агентство інформує, що в електронній системі закупівель йому вдалося виявити не менш як 11 таких тендерів, скасованих за вечір у четвер, 9 липня. Їхня сумарна максимальна вартість - понад 52 мільярди рублів, тобто понад 910 мільйонів доларів.

За даними агентства, найбільший скасований тендер стосується будівництва понад 300 кілометрів трубопроводу, решта стосуються розширення потужностей компресорних станцій.

Раніше цього тижня "Газпром" уже зупинив роботи на "Південному коридорі", вказавши підрядникам не починати будівництва нових об'єктів. А пізно ввечері в середу, 8 липня, стовідсоткова "дочка" "Газпрому", компанія South Stream Transport повідомила, що розриває контракт із італійською компанією Saipem на будівництво першої лінії трубопроводу "Турецький потік" через "неможливість досягти згоди з багатьох робочих і комерційних питань реалізації проекту".

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.