"Газпром" більше не даватиме Україні знижки на газ, – Новак

"Газпром" не має наміру давати знижку на газ Україні, газ буде продаватися за ринковими цінами
Depo.Гроші
6 грудня 2015 23:23
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Міненерго РФ Олександр Новак, передає depo.ua  з посиланням на Прайм.

Голова відомства підкреслив, що ціни на газ для України будуть формуватися на рівні цін для суміжних країн, наприклад, Польщі.

За словами Новака, Росія продовжить взаємодію з Україною щодо газу в рамках діючих договорів, надійність поставок в Європу не можна піддавати сумніву.

"Ми живемо в межах тих контрактів, які були підписані. Вважаю, що в рамках дії тих контрактів потрібно продовжувати взаємодію, осільки ми є надійним постачальником газу для європейських споживачів. Ні в якому разі нам не можна ставити під сумнів надійність поставок з Росії європейським споживачам", — сказав Новак.

Нагадаємо, зимовий газовий пакет, узгоджений Москвою і Києвом за участю Єврокомісії, передбачає надання Росією знижки до контрактної ціни газу для України до рівня цін в суміжних країнах ЄС. 

24 вересня  на Росії запропонували Україні знижку в ціні на газ для  України у 20 доларів на тисячу кубометрів.  А сьогодні російський уряд затвердив ціну на газ для України на рівні країн ЄС. "Нафтогаз України" офіційно погодився на такі умови