"Антонов" не передасть Росії права на обслуговування "Русланів"

Української державне підприємство "Антонов" не має наміру передавати Росії права на обслуговування літаків Ан-124-100 "Руслан"
Depo.Гроші
1 серпня 2016 15:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу підприємства.

У ДП "Антонов" заявили, що підприємство отримало безліч запитів з приводу намірів російської сторони відмовитися від послуг української компанії щодо підтримання льотної придатності літаків "Руслан" і передачі обслуговування даних літаків Росії.

Також у ДП "Антонов" офіційно заявили, що не передавали і не передають свої права і обов'язки, які передбачені міжнародними стандартами у сфері авіації.

Крім того, українське підприємство має намір сповістити міжнародні авіаційні організації про зняття з себе відповідальності за забезпечення безпеки польотів літаків "Руслан", якщо Росія відмовиться від послуг ДП "Антонов".

Нагадаємо, що у кінці липня підприємство "Антонов" виграло судовий позов до ВАТ "Авіакор – авіаційний завод" в Арбітражному суді Самарської області у справі про виплату винагороди (роялті) за використання товарного знака під час виробництва і реалізації літаків.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки: Антонов, Ан-124