UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

З'явилися подробиці про обов'язкове ЗНО з математики: Буде два рівні складності

Вже з 2021 року в Україні випускники складатимуть обов'язкове зовнішнє незалежне оцінювання з математики, однак робитимуть вони це по-різному

Як пояснили в Українському центрі оцінювання якості освіти, тести розподілять за рівнем стандарту та за профільним рівнем, це означає, що другий буде складніший, передає Depo.ua.

Зазначається, що тест стандартного рівня складатиметься із 28 завдань. Абітурієнти повинні будуть його скласти за 150 хвилин.

Для тих, хто складатиме ЗНО за профільним рівнем, буде підготовано 34 завдання, а на виконання даватиметься 210 хвилин. 

Також повідомляється, що у разі, якщо людина навчалася у школі за рівнем стандарту і не має наміру вступати до вишу, де обов'язкове ЗНО з математики, їй буде запропоновано скласти простіший тест з базових знань математики. Наголошується, що такий учень отримує оцінку ДПА за 12-бальною шкалою. 

Однак у випадку, якщо абітурієнт навчався за стандартним рівнем, але бажає вступити до вишу, де необхідне ЗНО з математики, він повинен буде скласти базові завдання з цього й виконати додаткові завдання поглибленого рівня. 

"Такий учень вже отримає результат за 100-бальною системою", – наголосили у в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Ті, хто навчався у профільних математичних класах, у будь-якому випадку повинні скласти складніший тест із завданнями поглибленого рівня.

Нагадаємо, з 2021 року випускники шкіл обов'язково складатимуть Державну підсумкову атестацію з математики.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme