Жіночий оргазм: Ознаки, види та способи отримання

Оргазм – бажане відчуття для кожної жінки, проте не всі можуть його досягнути, дехто його симулює, а є й такі, хто нічого про нього не знає

Жіночий оргазм: Ознаки, види та способи…

Depo.ua пропонує дізнатися хвилюючу правду про жіночі оргазми, овіяні міфами та загадками. 

Цей фізіологічний стан бентежить багатьох. Дехто настільки зациклюється на бажанні його отримати, що обходять десятки фахівців. Інші насолоджуються ним, намагаються розгадати його секрети.

Що таке оргазм

жінка

Оргазм – це комплекс відчуттів, які вводять людину в особливий фізіологічний стан, що супроводжується сексуальною піднесеністю і насолодою. Цей стан виникає під час сексуальної стимуляції і є результатом впливу на ерогенні зони.

В основі оргазму лежить безумовний рефлекс. Оргазм відіграє важливу біологічну роль, адже завдяки є прямим заохоченням до подальших статевих актів, завдяки яким можливе розмноження людського роду. 

Жіночий оргазм – предмет багатьох досліджень та наукових суперечок. Механізм його отримання надзвичайно складний і зумовлений низкою фізіологічно взаємно підпорядкованих нервових структур.

У жінок оргазм не є обов'язковою умовою задля запліднення, проте природа подбала про їхні відчуття. Так, забезпечення оргазму – єдина функція клітора. 

У мозку є спеціальна ділянка, яка відповідає за сексуальне задоволення. Окрім близькості, ці ділянки можуть стимулюватися лише за допомогою таких речовин як кокаїн, амфетамін, кофеїн, нікотин, теобромін.

Вчені стверджують, що отримати наступний оргазм одразу після першого неможливо. Організму потрібен час на відновлення. Цей період має назву рефракції і у чоловіків значно довший, ніж у жінок. 

Види жіночого оргазму

жіноча попа

Низка сексопатологів спростувала існування різних видів оргазмів, тож це питання є досить суперечливим. Тривалий час науковці не знали про те, що клітор створений природою лише для отримання насолоди. Втім, зрештою дійшли висновків, що клітор так чи інакше завжди пов'язаний з оргазмами, які б його види не виділяло людство. 

Але якщо говоримо про народні уявлення про оргазм, зазвичай виділяють три його види: кліторальний, вагінальний і матковий. Також дехто виділяє змішані типи оргазмів, множинні оргазми і навіть анальні.

Кліторальний оргазм

Цей оргазм є найпоширенішим серед жінок і його отримувала більшість представниць жіночої статі. Для його отримання потрібна стимуляція головки клітора: вона може відбуватися мануально – за допомогою рук, статевого органу чи секс-іграшок і орально – за допомогою язика. 

Стимулювати клітор радять і при вагінальному або анальному сексі, аби покращити відчуття. Розпочинати статевий акт також можна завдяки прелюдії – стимуляції клітора. 

Стимуляція клітора є найпопулярнішим видом мастурбації серед жінок. 

Вагінальний оргазм

Цей вид оргазму є складнішим, і для того, щоб його отримати, потрібен комплекс фізіологічних та психологічних прийомів. Відомий психотерапевт Фройд вважав, що, якщо жінка може отримувати лише кліторальний оргазм, а вагінальний відчути не може – то вона "фригідна". Проте сучасні дослідження доводять, що якщо жінка не отримує вагінальних оргазмів – це норма. Термін "фригідність" відійшов у вічність, а у моду увійшов термін "аноргазмія" – такий стан, коли жінка не може отримати оргазм. Ця проблема є доволі частою і може вирішитися завдяки роботі із сексопатологом і психотерапевтом. 

Аби досягти вагінального оргазму потрібно зосередити увагу на ерогенних зонах, таких як точка G, точка U. Часто шукати якісь особливі ділянки нема сенсу, адже оргазм – не тільки фізіологічний стан, а й психологічний. Як кажуть, це у жінки в голові. 

Існують спеціальні секс-іграшки, які допоможуть отримати вагінальний оргазм. Проте більшість науковців радить не забувати про клітор і стимулювати його також, це є запорукою отримання такого бажаного вагінального екстазу. 

Матковий оргазм

Цей вид оргазму можливий при стимуляції шийки матки. Проте не всім жінкам до вподоби глибоке проникнення, яке може спричиняти біль. Дехто з вчених заперечує існування маткового оргазму, проте лікарі-рентгенохірурги під час встановлення спеціального катетера на шийку матки зафіксували отримання жінками під час процедури оргазму. 

Ознаки жіночого оргазму 

жінка гола

Ознаки отримання оргазму хвилюють жінок та чоловіків. Вже багато років науковці займаються цим питанням і намагаються уніфікувати комплекс ознак екстазу. Усе є індивідуальним, а єдине, що об'єднує усі оргазми – це вплив на серце. Під час оргазму серце працює у такому режимі як під час найбільших фізичних навантажень, таких як заняття спортом, підкорення вершин, біг або гра у футбол. 

Чоловіки особливо уважно споглядають за жінками, аби зрозуміти, що їм не брешуть і оргазм був. Проте точних ознак цього стану не існує. Хто захоче, той буде симулювати оргазм при кожній можливості, а хто його дійсно отримає, може його і приховати. Існує безліч причин, чому жінки імітують оргазм пов'язаних не тільки із сексом, а й з психологічною стороною стосунків.

Головне, що можна порадити чоловікам, які дуже хвилюються щодо оргазмів своєї жінки, це перестати дивитися фільми для дорослих і порівнювати свою жінку із образами коханок, які описують знайомі. Запам'ятайте, усі жінки різні. 

Проте є декілька найбільш поширених ознак оргазму:

  • дихання стає більш частим
  • скорочення м'язів геніталій та ніг
  • пришвидшення пульсу, подекуди до 180 ударів на хвилину 
  • підвищення артеріального тиску
  • почервоніння обличчя

Жіночий оргазм: Як його досягти

жінка гола зовсім

Розпочнемо зі статистики: лише 25 відсотків жінок отримують оргазм від кожного статевого акту, тобто, оргазм не є метою фізичної близькості і не повинен бути головною умовою інтиму.

Пози у сексі

Проте існують пози, завдяки яким шанси на отримання оргазму зростають. Це такі пози, під час яких стимулюється не тільки вагіна, а й клітор.

Класична поза "жінка зверху" – під час неї стимулювати клітор може як сама жінка, так і чоловік. Це можна робити не тільки руками, а й за допомогою секс-іграшок. 

"Доггі стайл" або "чоловік ззаду" – також дозволяє статевому органу проникати глибше і при цьому стимулювати клітор.

У позах, коли у чоловіка вільні руки, завжди є можливість для стимуляції ерогенних зон жінки. До речі, не забувайте про пестощі грудей жінки. Чоловіки, частіше за все, розпочинають прелюдію саме з уваги до них, проте під час сексу ніби забувають про цю важливу ділянку.

Якщо стимуляція членом та руками не дала результатів, не засмучуйтесь. Деколи потрібні роки, аби зрозуміти, як отримати бажаний оргазм. Головне – пізнання себе. Цей процес не може бути швидким і потребує часу, уваги та спокою. Якщо у вас є партнер, якому важливі ваші оргазми, то пізнанням себе ви можете займатися вдвох. Це дуже зближує та укріплює стосунки.

Секс-іграшки

Це важливе знаряддя, яке допоможе пізнати себе і відчути задоволення. Сьогодні існує безліч гаджетів – від вібраторів до "вагінального намиста", яке створено для того, аби жінка отримала оргазм. Головне, не боятися цікавитися новинками, пробувати ті гаджети, які порадують саме вас і експериментувати, як з партнером, так і без.

Допомога спеціалістів

Колись тема сексу була під забороною, проте не зараз. Якщо маєте якусь проблему – мерщій до лікаря. Вам зможе допомогти сексопатолог чи психотерапевт. Інколи не завадить консультація гінеколога. Головне – не боятися і одразу звертатися по допомогу, якщо питання оргазмів у пріоритеті і дійсно турбує вас. 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"