Жінка приймає смертельно хворих дітей, щоб обдарувати їх наостанок любов'ю

Корі Салчерт поставила собі за мету створення дитячого домашнього хоспісу, до якого приймає смертельно хворих сиріт в останні дні їхнього життя
Depo.Життя
5 лютого 2016 15:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на catholicnews.org.ua.

Корі – колишня медсестра. Разом з чоловіком Марком у 2012 році вони створили "Дім надії" – це унікальне місце, де невиліковно хворі діти, від яких відмовилися батьки, проводять свої останні дні. Корі хоче, щоб хоча б наприкінці свого життя діти відчували справжню любов.

Раніше Корі співпрацювала з фондом "Надія після втрати", де допомагала батькам, які пережили смерть дитини. Як медсестра вона бачила невиліковно хворих новонароджених дітей, яких з різних причин покидали батьки. 

Приблизно п'ять років тому жінка почала хворіти. Ускладнення і велика кількість процедур спричинили те, що вона втратила роботу. Тоді Корі замислювалася, як цю ситуацію можна перевести на щось хороше. І так вона почала реалізовувати свою мрію – стати прийомною сім'єю для дітей-сиріт у хоспісах.

У 2012 році вона прийняла дівчинку, яка народилася з серйозним дефектом мозку і ввесь час була в комі. Дівчинка, яку залишили батьки, навіть не мала імені, і лікарі не давали їй багато шансів на виживання. Корі охрестила дівчинку Еммалін і доглядала її впродовж 50 днів. Після цього дівчинка померла.

Дівчинка померла на руках у Корі.

Історія з Еммалін справила величезне враження на сім’ю Корі. Тому вони вирішили прийняти ще одну дитину. У 2014 році з ними мешкав 4-місячний Чарлі. Лікарі давали йому два роки життя. "Я перестала рахувати, скільки разів ми думали, що Чарлі залишив нас", – сказала Корі. І так, як у випадку з Еммалін, зі своїми близькими робила все, щоб забезпечити хлопчикові люблячу сім’ю.

І хоча відхід кожної дитини є для Корі болючим досвідом, вона досі хоче піклуватися про вмираючих дітей.

"Це такий подарунок для цих дітей. Я хочу бути частиною їхнього життя, мати шанс мінімізувати їхні страждання, піклуватися про них і любити їх", - сказала жінка.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя