Закоханий голландець 10 діб прочекав дівчину в аеропорту і ледь не помер

41-річний голландець Олександр Пітер Сірка потрапив до лікарні через віртуальні відносини
Depo.Життя
3 серпня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
Закоханий голландець 10 діб прочекав дівчину в аеропорту і ледь не помер
Закоханий голландець 10 діб прочекав дівчину в аеропорту і ледь не помер

Історію нещасного закоханого розповів китайський телеканал CCTV News, передає depo.ua.

Все почалося з того, що Сірка познайомився в соцмережі з 26-річною дівчиною на прізвище Чжан, що живе в китайському місті Чанша. За два місяці їх відносини на відстані розвинулися настільки, що голландець вирішив зробити сюрприз співрозмовниці і прилетіти в Китай. Перед вильотом він відправив їй фотографії своїх квитків.

Але в Чанші його ніхто не зустрів. Сірка просидів в аеропорту 10 днів, сподіваючись, що дівчина виконає обіцянку і прийде до нього. Зв'язатися з нею у нього не виходило, телефон Чжан виявився виключений. В результаті голландця госпіталізували - судячи з фотографій, він був сильно виснажений.

Місцеве телебачення розшукало дівчину Сірки. Чжан здивувалася розповіді журналістів - вона була впевнена, що її коханий жартує. Дівчина також заявила, що Сірка з нею не зв'язувався.

Дівчина пояснила журналістам, що вона в ті дні вирушила в інше місто на пластичну операцію, тому й не бачила повідомлень голландця. За словами Чжан, вона все ще зацікавлена ​​у відносинах з Сіркою і зустрінеться з коханим, відновившись після операції.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя