UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Захворювання на коронавірус може підтвердити тільки ПЛР-тест, – МОЗ

ПЛР-тестування необхідне для підвердження діагнозу захворювання на COVID-19 – незалежно від результатів експрес-тестів

Захворювання на коронавірус може підтвер…
Фото: ЕРА

Про це на брифінгу 18 квітня заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов у відповідь на запитання журналіста, чи планують у МОЗ запроваджувати в Україні стратегію масового тестування людей, передає Depo.ua.

"Справа в тому, що для підтвердження діагнозу і відповідної схеми лікування хворого на коронавірус, в будь-якому випадку треба підтвердження через ПЛР-тест – незалежно від результату експрес-тесту", – зазначив він.

Степанов зауважив, що інколи, коли людина, перебуваючи в інкубаційному періоді, робить експрес-тест і отримує негативний результат, може собі дозволити порушувати самоізоляцію.

"Тому ми є сторонниками ПЛР-тестування, яке ми проводимо чітко по алгоритму після появи відповідних симптомів. І далі ми вже обираємо тактику лікування в залежності від результату ПЛР-тестування", – додав міністр.

Нагадаємо, станом на 9:00 18 квітня в Україні 5106 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 133 летальні, 275 пацієнтів одужали.

Також повідомлялося, що рівень смертності від COVID-19 в Україні становить 2,7% від кількості заражених, це значно нижчий показник, ніж середньосвітовий.

Водночас США збільшать "коронавірусну" допомогу Україні до понад $9 млн.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

Читайте також: Україна на карантині до 24 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme