Загадкове захворювання змусило дівчину плакати кривавими сльозами

Австралійка розповіла про незвичайну хворобу, причину якої вже кілька місяців не можуть з'ясувати лікарі

Як повідомляє інформаційний портал 9News, у дівчини йде кров з очей і з рота, а також трапляються напади, передає Depo.ua з посиланням на "Ленту.ру".

Півроку тому 17-річна Алексіс Харрісон, яка підробляє в дитячому саду, посковзнулася у ванній. При падінні вона вдарилася головою. У лікарні дівчину оглянули і відправили додому.

На наступний день у неї вперше пішла кров з ока, а трохи пізніше трапився напад. Австралійку доставили в лікарню, де Харрісон зробили комп'ютерну томографію (КТ) голови. Доктора заявили, що на знімку не видно пошкоджень мозку, і через три години відпустили додому. За словами матері Харрісон, дівчина перебувала в напівнепритомному стані, але лікарі посилалися на результати обстеження і запевняли, що все буде добре.

Після цього у Харрісон кілька разів текла кров з ока, а напади стали тривати довше. Однак при кожному візиті до лікарні доктора згадували відмінні результати КТ і відправляли дівчину додому.

Батьки наполягли на проведенні магнітно-резонансної томографії (МРТ) головного мозку. Обстеження також показало, що пошкоджень органу немає, а доктора припустили, що у припадків є "психологічні причини".

Офтальмолог також не знайшов ніяких пошкоджень в очах, але додав, що кровоточити через"психологічні причини"вони не можуть.

Тільки на початку травня мати дівчини виявила, що весь цей час лікарі дивилися на знімок КТ іншого пацієнта. Нове дослідження показало, що в додатковій пазухах носа у Харрісон є якась маса, однак доктора сумніваються, що це якось пов'язано з нападами і кривавими сльозами.

Зараз у дівчини бувають напади до трьох годин, а кров йде з двох очей, носа і рота. Австралійка не може працювати і водити машину, у неї з'явилися проблеми з навчанням.

Лікарі з інших медичних закладів не беруться за випадок Харрісон, так як "не зустрічалися ні з чим подібним".

Нагадєамо, у США виявили небезпечну собачу хворобу, яка передається людині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна