За день до вбивста дочок екс-дружина піаніста Холоденка була в центрі психічного здоров’я

Колишня дружина відомого українського піаніста Вадима Холоденка Софія Циганкова за день до вбивства її доньок відвідувала центр психічного здоров’я
Depo.Життя
23 березня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила американська поліція, передає depo.ua з посиланням на Радіо.Свобода.

За даними поліції, коли Циганкову знайшли разом з мертвими доньками у будинку в Техасі, на ній була закривавлена нічна сорочка, а сама вона розгойдувалась навколішки на підлозі. В неї були рани на зап’ясті та грудях, а поблизу лежав ніж.

Крім того, на кухонному столі виявили порожню пляшечку з-під препарату кветиапін (нейролептик, який застосовується для лікування хронічної та гострої шизофренії – ред.).

Жінка сказала поліції, що пам’ятає, як поклала дітей спати, прийняла таблетки, а потім поранилась ножем. Вона каже, що «нічого поганого» своїм дівчаткам не заподіяла.

Убитих 5-річних Ніку та однорічну Мікелу Холоденко знайшов їхній батько 17 березня у будинку, де з ними жила їхня матір Софія Циганкова.

Холоденко і Циганкова одружилися у 2010 році, але у листопаді минулого року подали на розлучення. Поліція штату Техас висунула звинувачення Циганковій в загибелі дочок. Зараз жінка перебуває у в’язниці округу Таррант.

У 2013 році український піаніст Вадим Холоденко отримав золоту медаль у престижному міжнародному конкурсі піаністів Van Cliburn.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя