Весна! ТОП-5 фільмів, які подарують весняний настрій

Весна - це прекрасна пора року, яка дарує натхнення та позитив. Але якщо ви ще не відчули прихід весни - радимо подивтися цю добірку фільмів 

Depo.ua представляє добірку фільмів з весняним настроєм.

"Звуки музики" (1965)

Режисер: Роберт Вайз

Цей мюзикл вже більше 50 років асоціюється у більшості з весною та неодмінно подаруж гарний настрій не тільки шанувальникам цього фільму, а й тим, хто подивиться його вперше.

Душевні "Звуки музики" несуть в собі тепло і світло, якого так не вистачає по закінченню зими, а прекрасні Альпійські пейзажі, зі сніжними вершинами гір і квітучими долинами нагадують, що справжня весна зовсім близько.

"Весна, літо, осінь, зима… і знову весна" (2003)

Режисер: Кім Кі Дук

Говорячи про пори року у фільмах, неможливо оминути стрічку південно-корейського режисера Кім Кі Дука, в самій назві якої вони усі присутні. Усе повторюється. Циклічність в природі, циклічність в житті. Після дощу з’являється сонце, за поколіннями – нові покоління, а після весни слідує літо, осінь, зима і… знову весна.

За сюжетом, у гірському краю живе монах-цілитель, що виховує малого хлопчика. Той дорослішає, проходячи всі життєві етапи. І вплинути на майбутні події чи попередити їх не в силах ніхто, бо вони не відворотні. Як невідворотній, власне, і прихід весни за зимою.

"Дерево життя" (2010)

Режисер: Теренс Малік

Свого часу цей фільм викликав жваве обговорення, критики розділилися на два табори. Хтось визначав його як псевдоінтелектуальну стрічку інші - як геніальну філософську притчу.

Оминемо ці дискусії, сказавши лише, що це неймовірно красиво. Терен Малік – майстер живописних полотен на екрані, і його фільми звучать як гімн життю і природі.

"Велика краса" (2013)

Режисер: Паоло Сорентіно

Фільм "Велика краса" ще називають "Солодким життям" 21го століття. Паоло Сорентіно справді зняв такий собі вільний рімейк на картину свого великого земляка Фелліні.

Епічна сатира на сучасне життя здобула чимало нагород, у тому числі і Оскар, як найкращий фільм іноземною мовою 2013 року.

"Пізня весна" (1949)

Режисер: Ясудзіру Одзо

Весна – символ змін, нового життя, тож недаремно наприкінці 40х років минулого століття з’являється не один фільм, назва чи тема якого відсилає нас до найсвітлішої пори року. Світ показував готовність до нового життя після війни.
Страх не збагнути загадкові душі мешканців країни сонця, що сходить, не повинен випереджувати бажання познайомитися із творчістю класика японського кінематографа. Ясудзіро Одзо володів майстерністю зробити своїх героїв близькими і мало не рідними кожному глядачу.

"Пізня весна" - історія про чоловіка похилого віку, який самостійно виховував доньку, а тепер хоче видати її заміж, хоч і горює від передчуття розлуки. Це фільм красивого і світлого смутку, один із шедеврів світового кінематографа.

За матеріалами сайту "Еспресо"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook