"Фішка" Зеленського і Порошенка: Які важливі політичні події відбувалися на стадіонах

Організувавши передвиборчі дебати на НСК "Олімпійський", українські кандидати у президенти світ не здивують. Адже стадіони вже далеко не раз ставали майданчиками для світових лідерів. Хоча політичні дебати перед виборами - це дещо нове. Своєрідна "фішка"

Так, одну зі своїх найвідоміших промов, яка увійшла в історію під назвою "Ми обрали летіти на місяць" Джон Кеннеді проголосив у 1962-му на стадіоні Райса у Чикаго.  У промові Кеннеді переконував співвітчизників підтримати програму Apollo з висадки американців на Місяці.  Послухати президента зібралося 40 тис. людей, серед яких - чимало школярів. 

Для Барака Обами виступи перед багатотисячною аудиторією на стадіоні стали звичною справою. Наприклад, у 2015-му американський президент виступив у Міжнародному спортивному центрі Moi у кенійському Касарані. 

"Я впевнений, що майбутнє країни напишуть такі молоді люди, як ви - молоді чоловіки та жінкки, які не страждали від влади колоніалістів, які не мусять зазирати за кордон, аби реалізувати свої мрії. Так, ви можете реалізувати ї прямо тут і прямо зараз", - зазначив американський президент. 

 

На стадіоні у Денвері Обама виступив із першою промовою як офіційно висунутий кандидат у президенти від Демократичної партії у 2008-му. Послухати лідера демократів зібралося 100 тис. людей. 

Стадіони як майданчики використовує і нинішній американський лідер Дональд Трамп. 

У вересні минулого року президент Південної Кореї Мун Джеін виступив на міжкорейському саміті у Пхеньяні, на стадіоні, перед аудиторією у 150 тис. глядачів. Говорив про мир та співробітництво. 

"Для мене велика честь говорити з вами.  Я ви можете бачити, ми разом відкриваємо нову еру", - сказав Мун Джеін.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат в президенти Володимир Зеленський поставив чинному президенту України Петру Порошенку ультиматум щодо дебатів. Він вимагає провести їх на НСК "Олімпійському", найбільшому стадіоні країни, за присутності глядачів.

Петро Порошенко записав ролик у відповідь, в якому зазначив, що готовий провести дебати з іншим кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна