Які соцмережі можна назвати найбільш небезпечними

Питання безпечності і небезпечності соцмереж залежить від того, як людина користується ними і яку інформацію поширює

Про це під час онлайн-конференції Depo.ua повідомила Марія Гур'єва - спеціалістка з медіа та комунікацій Amnesty International Україна.

"Питання не в мережі, а в тому, яку інформацію ви викладаєте і як взаємодієте з іншими користувачами.  Facebook так само використовують, наприклад, для порнопомсти. За британською статистикою це один з головних ресурсів, де спостерігається подібна практика. Так само YouTube, Instagram. Але ці ресурси використовують нові алгоритми для захисту особистих даних".

Фахівці радять не використовувати один пароль для всіх ресурсів і не використовувати прості паролі. 

Крім цього, важливо не тільки обережно викладати свої фото, а й попередити друзів, щоб вони не викладали фото з вами без вашого дозволу.

Нагадаємо, в світі понад 6 млн людей стають жертвами сталкінгу – переслідування з метою помсти та контролю. Причому агресорами часто виступають колишні партнери, а захиститися за допомогою закону в Україні малореально.

Представники ЮНІСЕФ наголошують: 90% українських інтернет-користувачів від 15 до 24 років стикаються з погрозами насилля, буллінгом і домаганнями. Страх і відчуття приниженості можуть формувати відлюдницький спосіб життя, алко- та наркозалежність. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme