Як зірки порно розповідали батькам про свою роботу

В інтернеті з'явилося відео, яке створила лос-анджелеська компанія, що займається виготовленням порнофільмів
Depo.Життя
4 березня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua
Як зірки порно розповідали батькам про свою роботу
Як зірки порно розповідали батькам про свою роботу

Зірки фільмів для дорослих розповіли, як зробили камінг-аут, повідомивши своїм близьким про характер своєї роботи, повідомляє depo.ua.

Протягом 7 хвилин порноактори розповідають про свої стосунки з батьками після того, як вони дізналися про професію своїх дітей. Частину людей батьки підтримують, з кимось, навпаки, перестали спілкуватися.

Наприклад, актриса Ліа Готті сказала, що батько повністю перестав із нею спілкуватися після того, як дізнався, чим вона заробляє на життя. Однак, мати її підтримала. Батьки актриси Райлі Рід знають про те, що вона працює у порноіндустрії, і реагують на це спокійно, але дівчина й досі вважає це дивним. Одного разу вона навіть обговорювала свою роботу з бабусею.

Актриса Ела Дарлінг сказала, що її батьки повністю її підтримують. Крім того, її мати захищає її від дуже неприємних людей, які трапляються в цьому бізнесі. Водночас Шарлотта Кросс розповіла, що її батько - баптистський священик, тому її родина не сприйняла вибір доньки.

За словами Елі Хейз, усі завжди дізнаються, що ти знімаєшся у порно, це неминуче. Актриса Віксен Стіл розказала, що її мати побачила порновідео, у якому вона знімалася. Мати лише посміялася і пожартувала, що їхнє покоління приречене.

Батьки Ейпріл О'Ніл випадково дізналися про професію доньки. Коли Ейпріл гостювала вдома, вона захотіла подивитися останнє відео, у якому знялася, і забула стерти історію відвідувань у браузері. А от батьки Міккі Мода й досі не знають, ким він працює. Однак, його племінниця випадково побачила його в одному з порновідео і розповіла про це сестрі Міккі. Тому з усієї родини про це знає лише дружина Міккі, сестра та племінниця.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя