Як Заліщук стала "кращим експонатом на виставці Ван Гога"

Світлана Заліщук, народний депутат, стала фігурантом кумедного скандалу, пов’язаного з підробним взуттям відомого бренду
Depo.Життя
13 травня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
Як Заліщук стала "кращим експонатом на виставці Ван Гога"
Як Заліщук стала "кращим експонатом на виставці Ван Гога"

В Україні розгорівся черговий кумедний скандал на фоні одягу та Верховної ради. Цього разу він стосується не дорогих сумок і не міні-шортів, а взуття, яке є копією відомого бренду.

Нагадаємо, вчора журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва опублікувала на своїй сторінці у "Фейсбуці" світлини, на яких депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Світлана Заліщук прийшла на засідання парламенту у взутті , схожому на продукцію всесвітньо відомого бренду Christian Louboutin.

Як Заліщук робить з себе "кращий експонат на виставці Ван Гога" - фото 1

Невдовзі Заліщук на сторінці журналістки спростувала цю інформацію, заявивши, що це туфлі Sexy Fair і зажадала вибачень.

Як Заліщук робить з себе "кращий експонат на виставці Ван Гога" - фото 2

Ось сайт на якому продаються туфлі, вказані Заліщук. Вказана їхня ціна і те, що вони є "копією під Christian Louboutin".

Як Заліщук робить з себе "кращий експонат на виставці Ван Гога" - фото 3

А ось сайт іншого магазину, де продаються, скоріш за все, справжні Christian Louboutin. Як бачите, ціна питання – різниця в майже 15 тисяч гривень.

Як Заліщук робить з себе "кращий експонат на виставці Ван Гога" - фото 4

Проте, краще б народний депутат на ту світлину промовчала. Тому що в випадку з справжніми "лабутенами" вона просто стала б однією з "служниць народу" в одязі, взутті, із аксесуаром (потрібне підкреслити) за ціну, що значно перевищує середньомісячний дохід пересічного представника народу, якому вона служить.

А так виявилося, що народний депутат використовує підробку. Справа в тому, що омріяні тисячами дівчат по всьому світі червоні підошви взуттєвий дизайнер Christian Louboutin зробив торговою маркою ще в 2008 році, а в 2012 модний будинок Louboutin виграв ексклюзивне право на червону підошву для туфель, за яке також боровся Yves Saint Laurent. Виняток становить тільки монохромний дизайн, тобто коли всі туфлі червоного кольору.

Окружний апеляційний суд в Нью-Йорку ухвалив, що червона підошва Louboutin має право на захист в якості торгової марки, якщо підошва контрастує з кольором самих туфель.

Іншими словами – будь яке взуття із контрастною червоною підошвою є підробкою і порушенням закону, якщо воно не від бренду Christian Louboutin.

В Sexy Fair на питання журналіста depo.ua чи це законно продавати копії "лабутенів" з червоними підошвами заявили: "В нас нема Крістіан Лубутен, в нас є все тільки  під нашим лого". Коли ми нагадали опис туфель, опублікований на їхньому сайті", ще кілька разів повторили "У нас немає взуття Крістіан Лубутен, в нас взуття тільки "Сексі Фейр" Повністю все".

А сайт мабуть щойно хакери зламали?

Як Заліщук робить з себе "кращий експонат на виставці Ван Гога" - фото 5

Як Заліщук робить з себе "кращий експонат на виставці Ван Гога" - фото 6

Про червоні підошви у магазині повідомили, що такі є, але "з червоною підошвою взуття дуже багато, не тільки Лубутен. В нас все законно, в нас повністю все оформлено".

У цьому випадку не журналістам depo.ua воювати з цим магазином, а юристам Крістіана Лубутена. Якщо, звісно, захочуть.

Щож стосується пані Заліщук, яка носить копію відомого бренду. Чим вона в такому випадку краще за ту дівчину з "Експонату" гурту "Ленінград"?

Як Заліщук робить з себе "кращий експонат на виставці Ван Гога" - фото 6

Та ні, навіть гірше, тому що дівчина пофарбувала підошви сама, лаком для нігтів, для власного споживання, а не для продажу. А пані Заліщук купила продукт, продаж якого порушує права модного дому всесвітньо відомого дизайнера.

Тож, народний депутат України сприяє порушенню законодавства, чи як? Який приклад вона подає громадянам своєї країни?)))

Зрештою, такий вибір показав і те, що у депутатка хоче пустити пил в очі і створити образ "заможної фіфи".  Але насправді таким чином Заліщук виставляє себе на посміховисько і опускається до рівня дешевих сумок-підробок Chanel чи Loui Viton з Троєщини.

Тож пані Заліщук має визначатися: ставати модницею-фіфою і носити взуття та одяг відомих брендів, не приховуючи цього, чи обирати те, що по кишені, не прагнучи пустити пил в очі, а потім гучно ображатися. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя