Як вибрати навушники Епл: важливі критерії

Apple розуміється на якісних навушниках. В асортименті - 4 лінійки з різними експлуатаційними характеристиками. Можна підібрати модель для прослуховування музики та телефонних розмов у галасливих місцях. А також для перегляду відеоконтенту, захисту від шуму у громадському транспорті

Журналіст відділу новин
Як вибрати навушники Епл: важливі критер…

Зробити правильний вибір не важко, якщо заздалегідь розставити пріоритети.

Тип підключення

Як і будь-які інші "вуха", епловські діляться на два різновиди за способом підключення:

  1. Бездротові - синхронізуються з технікою по Bluetooth, підтримують жестове, сенсорне управління. Час безперервної роботи залежить від ємності акумулятора.
     

  2. Дротові - під'єднуються за допомогою дроту з фірмовим конектором Lightning, обладнані мініатюрним пультом управління. Не розряджаються, можуть грати без перерв цілими днями.
     

TWS навушники Аірподс теж відрізняються низкою переваг:

  • Висока ергономіка та великий радіус дії,
     

  • компактні габарити та зручна посадка,
     

  • ніякого заплутування та перетирання кабелю,
     

  • футляр для транспортування та заряджання,
     

  • свобода пересування під час використання,
     

  • можливість прослуховування вдвох,
     

  • робота навушників окремо.
     

Пристрої з кабелем приваблюють стабільністю, довговічністю та чистим звуком. Їх складніше втратити і не потрібно регулярно заряджати для підтримки життєдіяльності.

Вартість

Найбюджетніші "яблучні" навушники – це EarPods. У них проста конструкція та мінімалістичний дизайн. Частотний діапазон — такий самий, як і у більшості "вух" для телефонів. На дроті розташований мікрофон, підтримується відповідь на дзвінок.

На другому місці - базові АїрПодс. Це мініатюрні вкладки приблизно по 4 грами кожен. Без змінних амбушюр. Продаються з чохлом для заряджання та кабелем. Сумісні з усіма актуальними айфонами. Підтримують функцію автоматичного перемикання між девайсами.

Далі йдуть "Прошки", які видають чистий, об'ємний звук та підтримують технологію шумозаглушення. Вони вакуумні, тому добре сидять у вухах. Програмне забезпечення дозволяє відкалібрувати посадку в індивідуальному порядку. Крім покращеної автономності - розширені функції керування, просунутий процесор, динамік у зарядному чохлі, зручний режим прозорості.

Максимальна вартість – у повнорозмірних AirPods Max. Вони доступні у 5 кольорах і йдуть у комплекті з розумним чохлом. Одного заряду вистачає на 20 годин відтворення аудіо і стільки ж в режимі розмови. Використовувати Макси зручно у парі зі смартфоном, комп'ютером, ігровою приставкою. Чутливі вбудовані мікрофони, оптичні датчики та датчики положення у "чашках" роблять навушники оптимальним рішенням для стримів. Завдяки ефектному дизайну AirPods Max виглядають стильно.

Ще один важливий нюанс – рік випуску. Чим новіші "вуха", тим більше функцій та технологій вони підтримують. Навіть у рамках однієї лінійки покоління разюче відрізняються. Наприклад, AirPods 3 (2021 року) "напхані" завидними аудіо технологіями. Це еквалайзер, що настроюється, користувальницький драйвер з високим відхиленням, система відстеження рухів головою. Водночас Подси другого покоління (2019 року) набагато скромніші та підтримують лише подвійний "тап", управління голосів, розпізнавання мови.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme