Як треба одягатися Кириленку, щоб хоч якось відповідати своїй посаді

Інтернет-журнал Buro 24/7 надав поради міністру культури України щодо стилю та модних тенденцій цього сезону
Depo.Життя
27 січня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua
Як треба одягатися Кириленку, щоб хоч якось відповідати своїй посаді
Як треба одягатися Кириленку, щоб хоч якось відповідати своїй посаді

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Buro 24/7.

Образ перший: Виставковий

Отже, В'ячеслав, всі вже знають, що у вас проблеми з вибором заходів, які ви відвідуєте, а іноді навіть урочисто відкриваєте. Преса навіщось акцентує на цьому увагу, а ми знаємо, як таких пересудів уникнути: одягайтеся екстравагантніше. Вибираючи вбрання для виставки, уявіть себе французьким художником (в береті-тільнику-тренчі-шарфі - класика!) Або хоча б важливим критиком богемного вигляду. Хто буде обговорювати експозицію, якщо всі погляди прикуті до вас?

Як треба одягатися Кириленку, щоб хоч якось відповідати своїй посаді - фото 1

Образ другий: Для творчих зустрічей

Приблизно раз на тиждень кожен бажаючий може включити один з найбільших українських телеканалів і подивитися коротку передачу, де визнані артисти, художники і музиканти задають В'ячеславу Кириленку питання про майбутнє української культури, а він по 15 хвилин відповідає загальними фразами, дає нездійсненні обіцянки, не дозволяє себе перебити і швидко закінчує передачу. Що найжахливіше, кожен раз він це робить в однакових костюмах.

В'ячеслав! Так вам не завоювати довіри людей. Хто ж вам повірить, що ви завзято вболіваєте за культуру, коли ви такий сірий?

Уявіть себе творчою натурою, скутою в тлінному тілі чиновника. Внесіть в образ яскравих акцентів, різних фактур, кольорів, нарешті. Якщо піджак замінити яскравим светром з нерівними краями, вийде стриманий наряд для зустрічей з голодними студентами. Для ТБ можна вибрати яскравий костюм і підчепити під нього контрастну сорочку з хусткою.

Як треба одягатися Кириленку, щоб хоч якось відповідати своїй посаді - фото 2

Образ третій: На роботу як на свято

Зізнатися, робота у вас - одне задоволення. То ви декоммунізуєте, то українізуєте, то закуповуєте книги, то забороняєте кіно, то золото з Криму повертаєте, то погрожуєте перевірками на радіостанціях. А ще складаєте список заборонених російських і російськомовних книг. Загалом, купа корисних і приємних справ одночасно.

Ми маємо підозру, що на роботу ви повинні ходити як на свято, а тому пропонуємо кілька варіантів. Звичайний строгий костюм чорного кольору можна доповнити нагрудним годинником, декоративними ланцюжками, сорочкою з французькими манжетами і грубими туфлями з заклепками. І от ви вже джентльмен (якщо не ковбой) на сторожі культурних цінностей цілої країни.

Якщо ж раптом доведеться перейти до більш рішучих дій, якщо радіо доведеться закривати, а книги - палити, вам знадобиться справжнісінька амуніція. Спробуйте один з головних трендів нового сезону - пальто з металевим блиском. Срібне, наприклад, ідеально підійде до сірого або чорного костюма. Крім того, на тлі палаючих книг ви будете виглядати нереально ефектно.

Як треба одягатися Кириленку, щоб хоч якось відповідати своїй посаді - фото 3

ФОТО: Buro 24/7

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя