Як подружжя, яке чотири рази ламало ліжко через зайву вагу, схудло на 150 кг

Подружня пара з Ірландії вирішила схуднути через жахливі "жирні" весільні світлини
Depo.Життя
13 січня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
Як подружжя, яке чотири рази ламало ліжко через зайву вагу, схудло на 150 кг
Як подружжя, яке чотири рази ламало ліжко через зайву вагу, схудло на 150 кг

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Загальна вага подружжя Ноеля та Лайзи Хоя з Дубліна становила 327 кілограмів. Вага не стала на заваді, щоб чоловік та жінка влаштували своє особисте життя, але після весілля, побачивши власні весільні фото, молодята були шоковані своїм виглядом та вирішили схуднути.

Як подружжя, яке чотири рази ламало ліжко через зайву вагу, схудло на 150 кг - фото 1

Тим паче, подружжя згадувало неприємні епізоди, пов'язані з їхньою вагою. Вони не вміщувалися у крісла літаків та чотири рази ламали ліжко. 

Як подружжя, яке чотири рази ламало ліжко через зайву вагу, схудло на 150 кг - фото 2Як подружжя, яке чотири рази ламало ліжко через зайву вагу, схудло на 150 кг - фото 3

35-річний Ноель розповідає, що завжди любив нездорову їжу та був товстим. А соб 32-річна Лайза одного разу наважилася встановити бандаж на шлунок, але виявилося, що вона вагітна і чекає на близнюків.

Терпець урвався, коли пара отримала свій весільний альбом. Від розпачу чоловік кинувся у ліжко і воно зламалося під його вагою. 

Тоді Ноель та Лайза взялися за своє здоров'я та почали худнути. Обмеження у їжі та спорт допомогли родині скинути половину своєї ваги. Тепер пара задоволена собою, але жаліється на те, що тепер обручки їм завеликі і вони розмірковують про нове весілля. 

Як подружжя, яке чотири рази ламало ліжко через зайву вагу, схудло на 150 кг - фото 4

Як подружжя, яке чотири рази ламало ліжко через зайву вагу, схудло на 150 кг - фото 5Як подружжя, яке чотири рази ламало ліжко через зайву вагу, схудло на 150 кг - фото 6

ФОТО: The Daily Mail

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя