Як підготуватись до ЗНО з української мови: поради школярам

Оскільки час минає швидко, а матеріалу дуже багато за всі роки навчання, то як тільки починається 11 клас, треба думати про підготовку до ЗНО з української мови. Оскільки цей тест здають абсолютно всі абітурієнти, то від його результатів буде залежати, потрапите ви до вишу своєї мрії чи ні. Та й просто знання української мови важливе у повсякденному та діловому спілкуванні

Як підготуватись до ЗНО з української мо…

Алгоритм підготовки до ЗНО з української мови 

Починайте вивчати всі типові теми, повторюйте правила. Це можна робити самостійно, але краще все-таки, коли допомагають репетитори. Вони структуровано та цікаво подають матеріал. З ними ви будете виконувати тести за минулі роки, постійно тренуватися. 

Є також варіант піти на курси з підготовки до ЗНО. Там все те саме, але у групі. Вони тривають кілька місяців. Як правило, на курсах форма навчання очна, у другій половині дня, після уроків. Але за бажання можна також пройти онлайн-курси. Вам буде потрібен лише смартфон, заняття проходять у Зумі.

Серед переваг онлайн-навчання є можливість перегляду раніше проведеного заняття у записі. Звичайно, навчаючись вдома за комп’ютером, ви не витрачаєте час на дорогу. 

Як правило, на курсах бувають відкриті заняття, де можна побачити, наскільки вам підходить формат підготовки, чи подобаються викладачі та сама атмосфера, яку вони створюють. Після цього, порадившись з батьками, можна прийняти певне рішення.

Питання організації самостійної підготовки до тесту з української мови

Якщо вирішили готуватися самостійно, приділіть трохи часу організації роботи:

  1. Подивіться програму тесту, виділіть найбільш складні теми.
  2. Пишіть твори-роздуми, адже вони теж будуть на ЗНО. Так ви водночас і правопис удосконалите, і навчитеся аргументувати свою думку. 
  3. Розповідайте вивчене друзям та батькам. Так ви краще його запам’ятаєте та й зможете також отримати зворотній зв’язок. Буде набагато легше зрозуміти, над чим варто більше попрацювати.
  4. Опрацюйте багато варіантів тестів. Виділіть завдання, які даються найбільш важко. Саме їх треба виконати у найбільшій кількості. 
  5. Бали можна втратити через неуважність при заповненні бланку. Варто навчитися правильно та акуратно вносити до нього відповіді.
  6. Якщо обираєте репетитора разом з батьками, не відмовляйтеся від послуг молодих викладачів та студентів вишів. Вони нещодавно теж складали ЗНО! Їх поради можуть бути дуже цінними. Вони теж хвилювалися під час підготовки і зможуть вас зрозуміти!

Наостанок: варто пам’ятати про те, що життя поза ЗНО триває. Не відмовляйтеся від прогулянок та фізичної активності. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme