Як у Британії завдяки кіберсекс-чатам та філіппінкам процвітає педофілія

Особливим попитом маленькі дівчата користуються у педофілів з Британії
Depo.Життя
13 січня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Британській поліції у співпраці із філіппінськими правоохоронцями вдалося викрити цілу схему, за якою британські педофіли мали можливість не тільки дивитися на маленьких дівчат завдяки веб-камерам, але й зустрічатися з ними та втілювати свої збочені фантазії у життя.

Цілих два роки в інтернеті за чималі гроші можна було дивитися кібершоу з неповнолітніми дівчатами, які за вказівкою керівника цієї схеми виробляли жахливі речі на камеру. Для багатіїв був доступний сервіс в реальному житті за великі гроші.

Один із співробітників правоохоронних органів Британії розказав, що спеціально поїхав до Філіппін із секретною місією викриття збоченців, які змушують дітей до сексу, де власник секс-притону дав на вибір йому дівчат від 11-17 років і сказав, що він може робити з ним все, що заманеться. 

Як на Філіппінах завдяки кіберсекс-чатам процвітає педофілія  - фото 1

Чоловік "замовив" по дві дівчинки на ніч. Вони приходили до готелю, де він брав у них інтерв'ю, намагаючись взнати будь-які подробиці причини того, що дівчата самі погоджуються на жахливу роботу.

Як виявилося, багато з них чують про роботу від старших подруг, які заохочують їх до роботи в секс-індустрії. Дівчата готові на все заради грошей, адже на Філіппінах панує бідність і лише в такий спосіб діти можуть заробити собі гроші на навчання та їжу.

Британський центр захисту дітей шокований такою ситуацією на Філіппінах, де заробіток 1 доллар на день свідчить про те, що у дитини та її родини буде змога поїсти не один раз на день, а два рази.

Британські органи активно займаються викриттям злочинців, які дивляться в інтернеті трансляції для педофілів і вже звітували про затримання декількох десятків збоченців за минулий рік.

ФОТО: The Daily Mail

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя