Як московські попи "умягчілі" злих кримчан з гелікоптера

Православні попи з вертольоту "благословили" окупований Сімферополь. Вийшло більше схоже на зле знамення
Depo.Життя
16 січня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Як московські попи "умягчілі" злих кримчан з гелікоптера
Як московські попи "умягчілі" злих кримчан з гелікоптера

Російські окупанти не покладаючи рук працюють над ощасливленням новопридбаних громадян. І якщо з електрикою, курортом та іншими матеріальними благами справи в окупантів просуваються якось не дуже, то православну духовність розливають по віджатому півострову просто з гвинтокрилів.

Так, днями російські попи Московського патріархату з ініціативи голови окупаційної адміністрації Сімферополя Геннадія Бахарєва та з благословіння митрополита Кримського Лазаря облетіли столицю кримської автономії на гелікоптері з чудодійною "Семистрільною іконою божої матері" так би мовити, "освятили і захистили місто" (певно від лих карателів хунти).

"Сьогодні для всіх нас непрості часи, ми живемо в особливих умовах надзвичайної ситуації. Але головне, що Бог береже нас", - урочисто заявив Бахарєв після гвинтокрильної процедури.

Як московські попи умягчілі злих симферопольців з гелікоптера - фото 1

Але на Росії як відомо усе робиться через те місце, яке високодуховні православні сором'язливо нарікають чи то чресла, чи то сідаліще. З чудодійною іконою все сталося саме так.

По-перше, окупаційні ЗМІ, що відзвітували про цей богонатхненний обліт, дещо поплутали матчастину. Судячи зі світлин, святі отці для захисту окупованих сімферопольців використовували не "Семістрільну ікону Богоматері" а чудотворну "софринську" ікону "Умягченіє злих сердець". Різниця насправді не така вже й велика, але глибоковоцерковленні православні можуть і образитися.

По-друге, головна так би мовити спеціалізація цієї ікони - "пом'якшувати серця ворогів та облегшити страждання близьких". Отже виходить, або сімферопольців окупанти вважають своїми ворогами от і вирішили "змусити їх до миру" у такий дивний спосіб. Або вважають їх "страждущімі" і чудодійну ікону використовують як анестезію, що також крамола і ніяк інакше, адже всі давно знають, що кримчанам дуже пощастило потрапити під високу государеву руку в окупацію і в Криму після приходу зелених чоловічків життя просто казка.

Але і це ще не все, вказана вище чудодійна ікона має взагалі то не дуже добру славу. Вона вважається такою, що рясно миро- і кровоточить. Причому, як пишуть російські православні сайти, в прямому сенсі слова відрами. Але нагадує про себе ікона виключно перед серйозними катастрофами. Так, вперше ця ікона (вона до речі аж ніяк не древня і створена на початку ХХ століття типографським способом) замироточила 1999 року перед сумнозвісними вибухами будинків у Москві. Вдруге 2000-го – саме перед тим, як "потонула" субмарина "Курськ". Отже виходить так, що кримчанам прозоро натякнули, що нічого хорошого в найближчі часи їх не чекає.

А згадуючи, що саме Путіна звинувачують у організації (заради власного рейтингу, до речі) вибухів у Москві, за симферопольців стає і взагалі якось лячно.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя