Як мобільна гра Pokemon Go стає популярнішою за соцмережі та інші ігри

Мешканці США, Австралії, Нової Зеландії шаленіють від нової гри Pokemon Go
Depo.Життя
14 липня 2016 08:22
ФОТО: depo.ua
Як мобільна гра Pokemon Go стає популярнішою за соцмережі та інші ігри
Як мобільна гра Pokemon Go стає популярнішою за соцмережі та інші ігри

Про це свідчить кількість скачування гри та заробіток розробників додатку Pokemon Go, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт каналу "24".

І дорослі, і діти бігають вулицями зі смартфонами в руках. Вони шукають покемонів, які ховаються у реальному світі.

Покемони — улюбленці 1990-х років. Щоправда, не у телевізорі, а в доповненій реальності. Японська компанія нінтендо випустила гру для смартфонів під назвою Покемон Ґоу. Всього за кілька днів вона стала шалено популярною.

Ціль гри проста — треба спіймати якнайбільше покемонів, і завдяки цьому розвивати свого персонажа. Та найцікавіше тут — пошуки істоти. Для цього треба пересуватись по будинку, вулиці, різноманітних установах зі смартфоном в руках, запустивши гру.

На екрані завдяки камері гравець бачить те, що відбувається навколо себе, а додаток тим часом вставляє туди покемонів. Причому, якщо дві людини стоять на одному і тому ж місці, їм покажуть однакового персонажа, але спіймати його зможе тільки хтось один.

Щоправда, ігрові пригоди часто переходять у реальні. До прикладу, американка зі штату Вайомінг, шукаючи покемона, перелізла через огорожу біля річки і побачила у воді труп.

Також дехто навіть потрапив через гру до лікарні, адже люди перестали помічати навколишній світ, тож з необережності зазнали травм. Хитрі покемони можуть ховатися у найнесподіваніших місцях.

Наприклад, на дорогах, у палаті, де тривають пологи або на лінії фронту в Іраку.

Офіційний додаток гри можна завантажити безкоштовно, а от за окремі об’єкти уже доведеться платити реальні гроші. При чому за день гра приносить своїм розробникам понад 1,5 мільйона доларів. За декілька днів розробники заробили понад 7 млрд доларів.

В Україні офіційна версія поки не доступна. Як і у більшості країн світу. Запуск відбувається поступово.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя