Офіційні відео і особиста тиша: Як голосувала українська армія

Українська армія на позачергових парламентських виборах голосує, але розповідає про це вкрай неактивно 

Офіційні відео і особиста тиша: Як голос…
Джерело: Контракт до кінця особливого періоду

Depo.ua розповідає, що наразі відомо про голосування в армії, і зокрема - в ООС.

Нагадаємо, що проголосувати на позачергових парламентських виборах українським військовим в зоні ООС набагато складніше, ніж на президентських, бо не були влаштовані спецдільниці. Але в офіційному представництві Операції ОС на Фейсбуці рапортують, що "воїни ООС мають достатньо часу і транспорту, аби дістатися з передової до виборчих дільниць". Хотілось би вірити, тим паче,  що згідно до офіційних зведеннь, на передовій - затищщя.

В якості підтвердження опублікували вже два відео.

В Міноборони обмежилися сухим повідомленням. Навіть без фото.

Командування Повітряних сил ЗСУ звітують, що "керівники військових частин внесли зміни у графіки чергування та розпорядок дня, аби кожен офіцер, контрактник чи строковик міг максимально комфортно проголосувати на виборах".

В командуванні ДШВ, ССО, ВМС, тощо, поки що утримуються від дописів про вибори. Судячи з офіційних сторінок бригад, якоїсь конкретної вказівки "висвітлити вибори" прес-офіцерам підрозділів цього разу не було.

Не пишуть цього разу про свою участь у виборах бійці, не викладають світлини біля виборчих кабінок і навіть не жартують на тему виборів в тематичних групах. Військові - блогери не пишуть, як на їхню думку, проголосувала наразі армія і чи були якісь проблеми. Загалом, якесь дивовижне затишшя. Ніби виборів для армії і не було. 

Хоча, враховуючи явку на обід цивільних - менше 50% - може так воно і є.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook