Як досягнути успіху в 2020-му році: 5 речей, які роблять мільярдери

Новий рік – це шанс для того,щоб змінити своє життя і стати успішним

Як досягнути успіху в 2020-му році: 5 ре…

Depo.ua зібрав для вас поради відомих людей, які досягли успіху завдяки відповідному ставленюю до життя. Робіть так і ви – результат не змусить себе чекати. 

Читайте більше книг, які не пов'язані з роботою

Один український міністр економіки Милованов каже, що книги читати не треба. Втім, не слухайте Милованова. Читання допомагає поглянути на оточуючий світ з іншої сторони. Книги розвивають вміння поставити себе на місце іншої людини. Таке вміння необхідне кожному лідеру. А якщо читати книги, що не пов'язані з роботою,можна отримати додаткові знання, які розширять кругозір.

Підприємець та інженер Ілон Маск обов'язково включає в список читання наукову фантастику і біографічні твори. В інтерв'ю журналу Rolling Stone він сказав: "Мене виховували книги. Перш за все книги, а потім батьки".

От і порівняйте, чого досяг Ілон Маск, а чого – пан Милованов. 

Спорт. Займайтеся спортом. Без цього буде важко

Автор книги "Звички багатих людей" Том Корлі п'ять років досліджував розклад і ритуали успішних особистостей. І він знайшов в них спільне - фізичні вправи. Наприклад, Опра Уїнфрі, Шеріл Сендберг і Річард Бренсон, Дональд Трамп – успішні люди, які включають спорт у свій стиль життя.

На думку Корлі, ті, хто виробив звичку займатися бігом, ходьбою або іншими аеробними вправами, мають низку переваг: у них вище IQ, сила волі, впевненість в собі і на 20% більше фізичної енергії.

Чимало досліджень показують, що навіть невелика кількість щоденних вправ може значно продовжити ваше життя. А спорт – це найкращі ліки від стресу, тривоги, а також розвантаження організму. Бо чим успішніша людина, тим більше рішень вона ухвалює, і більшу відповідальність несе, що відображається на нервовій системі. Без спорту можна опинитисяв лікарні чи сісти на антидепресанти. 

Потрібно вийти за межі зони комфорту

Людина, яка ніколи не бере на себе більше, не досягне успіху. Наберіться сміливості та робіть те, що здається нездійсненним. Бо це головна характеристика вашого розвитку. Якщо ви звикли працювати по 8 годин на день, особливо не напружуючись, зробіть свою роботу ефективнішою, беріть додаткову роботу, щоб продемонструвати свої сильні сторони. Пропонуйте ідеї. Якщо ви не знаєте англійську, але у вас є можливість отримати завдання, де ці знання необхідні, погоджуйтесь на нього, знайдіть того, хто компенсує ваші тимчасові пробіли, але виконайте завдання. І ви побачите результат у покращенні ваших знань та наявності стимулів до вивчення мови. А ще – у вас буде більше грошей. Бо чим більше ви вмієте, тим більшим буде попит на вас у конкурентному світі.

Засновник Facebook Марк Цукерберг витратив багато років, щоб вивчити путунхуа - мандаринське наріччя китайської мови. Він не здався, і тепер у нього непогано виходить спілкуватися. 

Боротьба. Ви маєте боротися і перемагати

Навчіться пробачати і не ображатися: ці речі можуть сильно гальмувати. А ось бажання отримати визнання ваших суперників, конкурентів і критиків може стати потужною мотивацією. Це змусить вас робити все можливе, щоб домогтися успіху. І довести, що всі ці люди були не праві. 

Баскетболіст Майкл Джордан одного разу сказав: "Я граю, щоб перемогти, – під час тренування або під час реального матчу. І я нічому не дозволю завадити мені і моєму бажанню виграти". У зіркового баскетболіста було чимало проблем, його навіть виганяли зі шкільної команди.

Український футболіст Олександр Зінченко, який грає в "Ман Сіті", певний час взагалі грав на аматорському рівні, коли пішов з "Шахтаря". Пройшло трошки часу, він повернувся на поле і зараз є основним гравцем чемпіона Англії. Двічі ставав чемпіоном у складі цього клубу. І правила життя в нього прості: він хоче перемагати, виходить за межі зони комфорту, а також конкурує. 

Такі ж цінності сповідує і Дональд Трамп, а також кожен із найуспішніших людей планети. 

Побільше гуляйте

Прогулянки на свіжому повітрі покращують навички із вирішення проблем, а також збільшують креативність мислення. Це дослідження Американської психологічної асоціації. 

Керівники корпорацій люблять проводити ділові зустрічі, прогулюючись пішки. Так роблять Марк Цукерберг, засновник Virgin Group Річард Бренсон, директор LinkedIn Джефф Вейнер і CEO в Google Сундар Пічаї.

Відкладіть смартфон і йдіть гуляти. Бодай 30 хвилин на день. 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme