Як білявка - переможниця конкурсів краси стала брутальним чоловіком

Мало хто підозрює, що 23-річний Ештон Колбі з Колумбуса, штат Огайо колись був худорлявою білявкою, яка обожнювала косметику
Depo.Життя
3 лютого 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
Як білявка - переможниця конкурсів краси стала брутальним чоловіком
Як білявка - переможниця конкурсів краси стала брутальним чоловіком

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Будучи підлітком Ештон був найгарнішою дівчиною у місті. Він постійно брав участь у конкурсах краси і перемагав. Але у 13 років він здійснив камінгаут і повідомив, що він - лесбіянка. 

Як білявка - переможниця конкурсів краси стала брутальним чоловіком  - фото 1Як білявка - переможниця конкурсів краси стала брутальним чоловіком  - фото 2

Згодом він зрозумів, що хоче змінити стать і стати чоловіком. Він почав приймати тестостерон. Через деякий час зробив операцію по видаленню молочних залоз. Наразі Ештон думає над тим, чи слід робити наступну операцію з остаточної зміни статі.

Як білявка - переможниця конкурсів краси стала брутальним чоловіком  - фото 3

Чоловік згадує, що його ніхто не розумів. Батьки хотіли, щоб він був дівчиною - купували йому гарні сукні, дарували косметику, але він втікав до спортзали і качався. Також його не розуміли транссексуали, які були готові вбити за таку розкішну фігуру і біляве волосся як в нього.

Але у підсумку його батько зрозумів, що він був нещасливим і дав йому $8 тис. на операцію по видаленню грудей.

Як білявка - переможниця конкурсів краси стала брутальним чоловіком  - фото 4

Ештон зізнається, що не збирався приховувати свою історію, адже його досвід може надихнути інших людей не ховатися та не слухати соціум, а лише самостійно приймати рішення про те, ким тобі бути.

Зараз чоловік живе з коханою дівчиною і зізнається, що він щасливий.

ФОТО: The Daily Mail

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя