Власенко відсудив половину будинку в Окунської

Модель та екс-дружина юриста та члена партії "Батьківшина" Сергія Власенка Наталя Окуснька повідомила про судове рішення у справі про розподіл будинку у Києві

Власенко відсудив половину будинку в Оку…

Про це вона написала у Facebook, передає Depo.ua.

"Власенко вчора відібрав у нас з дітьми половину будинку. Пів будинку, який за 10 років він зробив сенсом свого безглуздого життя. Відібрав по беззаконню. Інакше він не вміє. Справедливі, але незговірливі судді замінювалися по ходу процесу здатності домовлятися. Це нинішнє українське ручне "правосуддя" проти людей, з яким тепер може зіткнутися кожен з вас", - заявила Наталія.

Моедль стверджує, що її колишній чоловік пішов проти закону.

"У всьому цивілізованому світі майно, придбане в шлюбі беззастережно ділиться 50/50. Я це показала, відсудивши після розлучення половину будинку, давши надію багатьом жінкам на справедливий розподіл майна в Україні. Власенко 10 років безуспішно намагався довести зворотне і "довів", що закони його не стосуються", - написала Окунська.

Жінка, яка отримала притулок у Франції, впевнена, що у Європі не могли би прийняти таке рішення.

"За 10 років був використаний весь спектр адвокатських вивертів, обманів, тиску, погроз і стратегій. На мене було заведено 8 кримінальних, включаючи "умисне вбивство". Мене з дітьми видавили з країни. У результаті, після нашого переїзду до Франції, коли ми перестали повноцінно захищатися - "переміг" адмін ресурс Тимошенко. В Європі за таке рішення суду кримінальні отримали б і Власенко, і судді. Але тільки не в Україні", - обурилася Окунська.

Нагадаємо, Окунська виграла суд у Власенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook