Військова прокуратура оприлюднила відео Грабовського перед вбивством

Головна військова прокуратура України оприлюднила відео адвоката Юрія Грабовського перед вбивством, в якому він озвучує відмову захищати російського ГРУшникаОлександра Александрова
Depo.Життя
29 березня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua

Його оприлюднив на брифінгу головний  військовий прокурор Анаторій Матіос, передає depo.ua.

За його словами, відео виклав вбивця Грабовського. При цьому прокурор  зазначив, що не може озвучити всі обставини розслідування цієї справи.

"Це непросте відео, і ви зможете уважно у подальшому проаналізувати все, що тут побачите. Єдине, що можу навести слова Козьми Пруткова: зріте у корінь. Це уламки одного, добре спланованого плану. Космічна конспірологія може віднести нас до замовників вбивства", - заявив Матіос. 

Військова прокуратура оприлюднила відео Грабовського перед вбивством - фото 1

Наводимо дослівно слова Грабовського, зафіксовані у відео:

"- Я, адвокат Грабовський Юрій Леонідович, обіцяю і підтверджую припинити надавати правову допомогу обвинуваченому Александрову Олександру Анатолійовичу в рамках кримінального провадження, яке перебуває у Голосіївському райсуді м. Києва.

- Чому?

- Тому що я вважаю неможливим його подальше захищати у цій справі.

- Чому неможливо? Ви зрозуміли свою помилку?

- Так, я зрозумів свою помилку".

Нагадаємо, що  адвоката Юрія Грабовського 24 березня знайшли мертвим на Черкащині. 

За версією ГПУ, Грабовського, який захищав розвідника ГРУ Генштабу Міноборони Росії Олександра Александрова, вбили, щоб очорнити Україну напередодні квітневого референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя