Висоцька прокоментувала радикальну зміну іміджу

Акторка зважилася на радикальний крок заради свого чоловіка

Дружина відомого режисера Андрія Кончаловського, Юлія Висоцька, яка несподівано позбавилася розкішного волосся, назвала причини такого рішучого кроку. Зірка поголила голову для ролі у фільмі "Рай", режисером котрого виступив її чоловік.
У стрічці Висоцька зіграє російську емігрантку, яка, потрапивши до концтабору, буде переховувати єврейських дітей.

Акторка знімається у стрічці "Рай" Юлія спочатку навіть не підозрювала про плани коханого стосовно її зачіски: Кончаловський вирішив не лякати її на старті знімань, хоча із самого початку знав про таку необхідність. Режисер зауважив в інтерв'ю виданню Tatler, що "потрібна неабияка відвага та сміливість, щоб ось так пірнути у роль".

Юлія ще не зовсім звикла до нового іміджу Для самої Висоцької такий експеримент із зовнішністю став незвичним досвідом.

"Розумієте, поголитися в сорок дві - зовсім не те ж саме, що у двадцять вісім. Ти втрачаєш ... Не знаю навіть, як це правильно назвати. Ну от, уявимо, я прокидаюся: десь підпухла, втомлена, замучена, синяки, мішки. Думаю, нічого страшного, зараз все розжену, щось таке на голові наліплю - кучері романтичні ось полюбила після "Трьох сестер". А зараз що мені робити? " – розмірковує Юлія.

У фільмі зірка зіграє російську емігрантку Крім того, зірка наголосила, що зміна образу стала доказом того, що "із цим режисером я можу піти до кінця".

Висоцька прокоментувала радикальну зміну іміджу - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя