Висоцька прокоментувала радикальну зміну іміджу

Акторка зважилася на радикальний крок заради свого чоловіка
Depo.Життя
2 лютого 2016 17:27
ФОТО: depo.ua

Дружина відомого режисера Андрія Кончаловського, Юлія Висоцька, яка несподівано позбавилася розкішного волосся, назвала причини такого рішучого кроку. Зірка поголила голову для ролі у фільмі "Рай", режисером котрого виступив її чоловік.
У стрічці Висоцька зіграє російську емігрантку, яка, потрапивши до концтабору, буде переховувати єврейських дітей.

Акторка знімається у стрічці "Рай" Юлія спочатку навіть не підозрювала про плани коханого стосовно її зачіски: Кончаловський вирішив не лякати її на старті знімань, хоча із самого початку знав про таку необхідність. Режисер зауважив в інтерв'ю виданню Tatler, що "потрібна неабияка відвага та сміливість, щоб ось так пірнути у роль".

Юлія ще не зовсім звикла до нового іміджу Для самої Висоцької такий експеримент із зовнішністю став незвичним досвідом.

"Розумієте, поголитися в сорок дві - зовсім не те ж саме, що у двадцять вісім. Ти втрачаєш ... Не знаю навіть, як це правильно назвати. Ну от, уявимо, я прокидаюся: десь підпухла, втомлена, замучена, синяки, мішки. Думаю, нічого страшного, зараз все розжену, щось таке на голові наліплю - кучері романтичні ось полюбила після "Трьох сестер". А зараз що мені робити? " – розмірковує Юлія.

У фільмі зірка зіграє російську емігрантку Крім того, зірка наголосила, що зміна образу стала доказом того, що "із цим режисером я можу піти до кінця".

Висоцька прокоментувала радикальну зміну іміджу - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя