Відомого російського дизайнера заскочили за домаганнями до підлітка

Російського дизайнера Гошу Рубчинський звинуватили в домаганнях до 16-річного підлітка Яна Сілфверлінга

Про це повідомляє відома фешн-спільнота у Instagram, передає Depo.ua.

As 2018 draws to a close, designers seem to be casting their bid for consideration in the Nastiest Human of the Year category. Up next is @gosharubchinskiy , seen here in DMs and WhatsApp messages asking a 16-year-old fan for some pics and FaceTime from the bathroom. While the age of consent in Russia is 16, possession of nude or otherwise sexual pictures of under-18s is considered child pornography worldwide. All the posts on the Gosha Instagram have also been removed. Via: @hftgroup @supreme_leaks_news • #gosharubchinskiy #dms #solicitation #underage #teenage #pics #nasty #???? #streetwear #streetstyle #hypebeast #highsnob #highsnobiety #brands #menswear #ootd #wiwt #dietprada

Публикация от Diet Prada ™ (@diet_prada)

Молода людина опублікував листування, з якого випливає, що Рубчинський просив його прислати фотографії, в тому числі з ванної. За словами підлітка, він оприлюднив повідомлення, щоб показати, що дизайнерові не можна довіряти.

Видання Hypebeast зв'язалося з представникам дизайнера з проханням прокоментувати публікації. Вони розповіли, що листування - це частина кастингу. За словами співрозмовника видання, Рубчинський розглядав підлітка в якості моделі для наступного лук-буку та попросив у нього фотографії, щоб показати їх решті команді.

"Хлопчик сказав, що не може сфотографуватися, так як не один, і Гоша запропонував йому зробити фото в дзеркалі ванній. Показае в Instagram листування було змінене і вирване з контексту, щоб виставити дизайнера в найгіршому світлі", - відзначили співробітники команди Рубчинський.

У заяві також говориться, що підліток був занадто настирливий, вимагаючи відповіді про кастинг, і дизайнер його заблокував.

Зазначимо, Гоша Рубчинський почав кар'єру як стиліст, співпрацював з дизайнерами Дмитром Логиновим і Костянтином Гайдаєм. Власну марку чоловічого одягу запустив в 2008 році. Стиль модельєра тяжіє до пострадянської молодіжної культури; зокрема, він активно використовує образи, характерні для так званих гопників (спортивні костюми, заправлені в штани майки тощо). Співпрацював з брендами Burberry, Adidas і іншими.

Нагадаємо, "Місіс Москву" зацькували за нестандартну зовнішність (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #скандал