Відоме російське подружжя співаків зізналося, що у них рак

Російська співачка Наталія Сенчукова і її чоловік, соліст групи "Дюна" Віктор Рибін зізналися, що протягом довгого часу борються з онкологією

Зіркова пара розповіла в ефірі програми "Секрет на мільйон" на НТВ, що лікарі поставили їм однаковий діагноз - базальноклітинний рак шкіри, передає Depo.ua.

Перший симптом страшного захворювання з'явився у співачки чотири роки тому - дивна пляма на нозі. Лікар після огляду порадив Сенчуковій намазати новоутворення маззю. А через півтора року таке ж пляма з'явилася у соліста "Дюни" на обличчі.

Співак двічі за порадою медиків видаляв новоутворення, але воно з'являлося знову. Тоді подружжя знову звернулися до лікарів, здало аналізи і поїхало в Італію, де їх і наздогнала страшна новина.

"І ось у мене день народження, ми святкуємо, і тут лікар надсилає смс: "Люди, у вас проблеми. У Москві на вас чекає онколог, у вас рак шкіри", - згадує Рибін.

За словами подружжя, після цього вони пройшли 13 сеансів променевої терапії і чекають результатів лікування. При цьому Сенчукова і Рибін вважають, що виною всьому їхнє надмірне захоплення засмагою на сонці та в солярії. Співачка резюмувала, що вони "дозасмагалися".

Нагадаємо, кожні сім днів близько 110 українців помирають від раку молочної залози.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна