Відмінники ≠ переможці олімпіад. Скількі балів стоїть у щоденнику учасника шкільних конкурсів? (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Кожного навчального року школярі всіх київських шкіл прямують боротися за призові місця на олімпіади з основних навчальних дисциплін. Київ - один із лідерів по кількості переможців. Тільки у 2018 було 46 призерів на конкурсах міжнародного рівня

Відмінники ≠ переможці олімпіад. Скількі…

Хто ці діти, які роками готуються до аудіювання з англійської, вчать правила української мови та розв'язують величезні рівняння? Дослідження проводив освітній проект "Відкривай Україну"

Круглих відмінників на олімпіадах немає

Згідно з опитуванням, яке провів освітній проект "Відкривай Україну", учасники олімпіад та різноманітних конкурсів, у 85%,тобто у своїй більшості вчаться на 9, 10 та 11 балів.

Приблизно 5% - це так звані "трієчники", діти, які отримують на уроках 6-8 балів.

При цьому, переважна більшість школярів полюбляє вивчати іноземні мови. Дві найулюбленіші - англійська та німецька

На другому місці - алгебра.

Цікаво, що кожен п'ятий учень під час опитування вказував пункт "улюблений предмет - неформальна освіта". Тобто діти цікавляться не тільки класичною наукою, а й менеджментом, піаром та продакшеном.

Школярі розповідають, що зазвичай на олімпіади мотивують йти вчителя. Якщо учні 7-9 класів ідуть скоріше за рекомендацію педагога або за можливістю отримати додаткові бали, то 10-й та 11-ті класи цілеспрямовано йдуть на конкурси, використовуючи їх, як можливість додаткової підготовки до ЗНО.

Шкільна олімпіада чи неформальний освітній проект?

Педагогиня з 42-річним стажем, вчителька мови Клавдія Хмелевська розповідає, що вчителі створюють штучну престижність шкільних олімпіад.

Часто талановитим учням розповідають, що ці конкурси дають додаткові бали для вступу. Насправді ж, окрім грамоти і статусу для педагога олімпіади нічого не дають.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme