Відео дня: "Президентство" Савченко і мегаляп від Кличка

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
27 травня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: "Президентство" Савченко і мегаляп від Кличка
Відео дня: "Президентство" Савченко і мегаляп від Кличка

Надія Савченко не хоче бути президентом України, але, якщо народ цього хоче то готова ним стати. Про це вона заявила сьогодні на першій своїй прес-конференції у Києві.

Українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко каже, що в неї не пройшло передчуття, що буде Третя світова війна.

Українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко вважає, що Україна прогавила момент, коли можна було відвоювати Крим.

Звільнена з російського полону українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко різко висловилася про президента Росії Володимира Путіна.

Народний депутат України Надія Савченко, ймовірно вчора, відзначала своє звільнення в кафе з сестрою та ще двома друзями.

Мер Кличко видав новий мегаляп. Розповідаючи про знесені пам'ятники епохи комунізму, Віталій Володимирович не зміг вимовити слово "тоталітаризм".

Віталій Кличко на біс заспівав для школярів гімн Києва.

В ефірі передачі "Процес" на російському пропагандистському телеканалі "Звезда" стався інцидент з рукоприкладством, учасниками якого стали колишній український журналіст Юрій Кот та український політолог В'ячеслав Ковтун.

Як Обама вшанував загиблих у Хіросімі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя