Відео дня: Соболєв з гранатою і Парасюк із сокирою

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
22 грудня 2015 23:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: Соболєв з гранатою і Парасюк із сокирою
Відео дня: Соболєв з гранатою і Парасюк із сокирою

Депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв, намагаючись завести до Верховної Ради учасників мітингу за перевибори у Кривому Розі, влаштував штовханину з охороною та погрожував їм використанням гранати.

Мітингувальники під Радою за вибори у Кривому Розі вручили народному депутату Володимиру Парасюку сокиру.

22 грудня під Львівською міською радою розпочався пікет. Як зазначають організатори їх обурює узурпація влади в місті Андрієм Садовим, вони вимагають створення громадських рад, котрі матимуть можливість контролювати роботу на місцях, у департаментах та виконавчих структурах.

У Глухові влаштували бійку в редакції комунальної газети "Народна трибуна".

21 грудня мав бути перший робочий день нового головного редактора газети. Рішення про її призначення міська рада прийняла напередодні на сесії 17 грудня.

Тоді більшість депутатського корпусу ухвалила рішення про дострокове звільнення редактора газети Світлани Халімоненко. Тимчасовим виконувачем обов'язку редактора запропоновано бухгалтера, місцевого підприємця і депутата міської ради Тетяну Михайлик.

Новопризначену до кабінету не впустили люди у камуфляжній формі. Загородили шлях і представникам мерії.

У Мережі опублікували відео передноворічного Ужгорода, зняте у центральній частині міста.

Відбулася прем'єра нового відео гурту "Бумбокс" на композицію "Люди". Над кліпом працював режисер Денис Дужник (live відео Бумбокс "Злива", O. Torvald "Все з початку"), а головну і єдину роль у ньому виконав художник і дизайнер Евеліна Яцеленко. Тож лідера гурту - Андрія Хливнюка, нема в кадрі.

В Мережі продовжують смакувати вихід нових "Зіркових воєн". На честь епохальної прем'єри навіть Санту перетворили на Дарта Вейдера.

Бойовик втік з "ДНР", щоб не стати "гарматним м'ясом".

У Мережі набирає популярності відео, в якому чоловік витягує оленятко зі ставка для стічних вод.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя