Відео дня: гімн знищеного терориста та погрози Гіви за смерть Мотороли

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
17 жовтня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: гімн знищеного терориста та погрози Гіви за смерть Мотороли
Відео дня: гімн знищеного терориста та погрози Гіви за смерть Мотороли

"А их там неты в черных пакетах" - у мережі опубліковано пісню "Черный фургон" про терористів, знищених на Донбасі. На відео можна побачити кадри із братськими могилами проросійських злочинців, вантажівки із "200" та десятки портретів мертвих терористів.

"Динамо" показало, де "їдять, сплять та святкують дні народження футболісти". Київський клуб провів екскурсію базою в Конча-Заспі.

Полтавський тренер з діагнозом ДЦП тренує дітей-інвалідів. Чоловік мріє створити спеціалізований центр. Спочатку Максим Терлецький займався сам, потім знайшов тренера. Той не дуже хотів братися за хлопця з інвалідністю, але, побачивши в Максимові бажання займатися спортом, усе ж почав його тренувати. Тепер, використовуючи власний досвід, Максим Терлецький і сам тренує дітей.

У мережі з'явилося кумедне відео того, як російські музиканти, актори, танцюристи та співаки заспівали пісню "Крилатіє качєлі".

У відео можна побачити дивні спецефекти, шматки анімації та співи відомих оперних співаків, музикантів та навіть танцюристів. Звісно ж, не обійшлося без дітей та диригентів.


Закарпатці врятували маленьку косулю, а вона виросла серед страусів і стала другом.
Знайдену тварину віддали на місцеву ферму, де вирощують страусів.

Ватажок бандформування "ДНР" "Сомалі" Михайло Толстих (Гіві) погрожує помститися за вбивство російського найманця Арсенія Павлова (Мотороли). "Кожне місто після "ДНР" ми будемо захоплювати далі, я буду рівняти з землею за цього друга", - сказав Гіві, запинаючись на кожному слові. "Відповідати за це буде весь український народ", - додав він.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: Відео дня