Відео дня: дрони в Раді та Кропивницький замість Кіровограда

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
14 липня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: дрони в Раді та Кропивницький замість Кіровограда
Відео дня: дрони в Раді та Кропивницький замість Кіровограда

Спікер парламенту Андрій Парубій завізував постанову про зміну назви обласного центру Кіровоград на Кропивницький. 
"Сьогодні свято для перейменованих територіальних громад, "чистий четвер". Ми перейменували десять сіл, селищ, міст, а за увесь період перейменовано 1012 населених міст, яким поверенено споконвічні назви. Серед них і Кіровоград, я підписую постанову про його перейменування у прямому ефірі", - заявив Парубій.

Сьогодні дрон шукав "кнопкодавів" у Раді. Його запустив нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко, щоб таким чином виявляти "кнопкодавів". Спікер парламенту Андрій Парубій сприйняв це як зрив засідання Ради.

Депутати Львівської міськради прийняли рішення про звернення до Кабінету міністрів і Верховної ради щодо зменшення тарифів за комунальні послуги.
У Садового просять підтримки у інших міст України.

Засновник полку "Азов" Андрій Білецький вважає, що проведення Хресної ходи Московського Патріархату в Україні ініційоване російськими спецслужбами.
"Зараз УПЦ МП чітко показала, що вона не церква. І не треба говорити про якісь історичні обставини, що це конфесійне питання. Це питання роботи однієї зі спецслужб. Московський патріархат це один з підрозділів ФСБ по Україні", - сказав він.

Білецький наголосив, що "беззубий русскій мір", який поховався після початку війни у містах України, зараз сміливо марширує центром української столиці. "На Київ іде нечисть", - сказав він.

Два дні поспіль лівобережний Ужгород живе без води. Як виглядають щасливі ужгородські коти.

Брюссель сколихнула серія потужних вибухів. У діловому районі Сен-Жіль відбулися кілька вибухів, в результаті яких були знищені автомобілі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Відео дня