ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Від США до України: Як живуть сім'ї, що заробляють $700 на місяць (ФОТО)

Волонтери проекту Dollar Street відвідали 264 сім'ї у  50 країнах і зробили 30 тис. приватних знімків - від ліків на полиці до туалетного паперу. З'ясувалося, що умови життя на одну і ту саму зарплату дуже відрізняються

Depo.Життя
14 травня 2018 16:00
ФОТО: depo.ua

Про ресурс розповів Біл Гейтс на власному каналі на YouTube, передає Depo.ua.

Унікальний проект дозволяє побачити непричесаний побут з розкиданими речами і плямами. Є в проекті і кілька українських родин.

Одна з них - родина Дудакових з Києва - має місячний дохід у $694. Статок, трохи нижче грошового екватору, адже середня зарплата українця сягає 7828 грн, а це близько $600 на двох. Але у Дудакових троє дітей, а квартиру вони винаймають.

Ось так виглядають картини з їхнього побуту.

ФОТО: Zoriah Miller

Втім, на такі гроші живуть не лише в Україні, але й у країнах зі значно вищим рівнем цін. Так, $660 у Кьонбуку, що у Південній Кореї, заробляє 49-річна Ханг, яка живе удвох з п'ятирічною дитиною.

Побут виглядає далеко не розкішним.

Дозволити собі звичайну плиту на газу та електриці можуть не всі. Найбідніше сільське населення може опалювати оселлю дровами та вугіллям, їх використовують і для приготування їжі.

ФОТО: Luc Forsyth

У Денвері мешкає 45-річна Ніколь Хедлі разом з донькою Мері. Ніколь отримає лише виплати з безробіття: родина живе на $604. Нещодавно мама з донькою переїхала в квартиру, яку держава тимчасово надає бездомним. Наразі дівчата мріють про новий телефон.

ФОТО: Zoriah Miller

Душ виглядає доволі чистим і ошатним.

Такий пакет медикаментів для США - вельми скромний. Заможні американці зазвичай не проти забити цілі шухляди медикаментами.

В румунському Араді 24-річний Богдан та його 46-річний батько заробляють $722. Хлопець працює водієм, а батько - будівельником.

Живуть у будинку, спорудженому власними силами, щоправда без водопостачання і центрального опалення.

Килими залишаються елементом інтер'єру не лише у пострадянських країнах.

Ось так хлопці вирішують проблему з особистою гігієною.

Родина Рамакандран мешкає у великому індійському місті Ченнаї. Лаліті 57 років, і вона вже на пенсії, а її 47-річний цивільний чоловік Панір працює - сім'я живе на $724.

Бидинок знімають, але мріють про власний. Хоча заощаджувати гроші у них не виходить.

Родина обходиться без смартфонів.

ФОТО: AJ Sharma

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя