Вибух мозку: На Росії школярам показали відео про жіночу розпусту

У кубанській школі учням восьмого класу на уроці ОБЖ показали ролик про репродуктивне здоров'я, який суперечить науковим даним і винить в усьому США
Depo.Життя
11 березня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
Вибух мозку: На Росії школярам показали відео про жіночу розпусту
Вибух мозку: На Росії школярам показали відео про жіночу розпусту

Творці ролика стверджують, що дитині передаються гени першого статевого партнера матері - навіть якщо батьком став інший чоловік. Ця ідея підноситься в агресивній формі: "Науковий факт: дівчина, яка встигла переспати з багатьма хлопцями, - це смітник з домішкою генів від всіх її чоловіків", - повідомляє depo.ua.

У зниженні середнього віку першого статевого контакту на Росії, згідно фільму, винні США: нібито американський уряд розбещує російську молодь, "пропагуючи феміністські і ЛГБТ-цінності".

Директор школи Георгій Кайшев після дзвінка кореспондента "Медузи" подивився фільм і заявив, що не виявив в ньому "нічого кримінального". Він підкреслив, що у нього немає компетенції обговорювати наукову сторону питання про спадкування генів, "що передаються дитині" від першого статевого партнера жінки.

Директор відмовився відповідати на питання, чи згоден він сам з твердженням, що чоловікові не слід ні в якому разі вступати в шлюб з жінкою, у якої вже були статеві партнери.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя