ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Весела ватологія: Від святого Вати до млинців з лопати (ТЕСТ)

21 вересня на Росії відзначається Всесвітній день російської єдності. Є на Росії цікаве, дике та незрозуміле цивілізованому світу плем'я – ватники. До речі, перші згадки про них з'явилися якраз у вересні, шість років тому

Depo.Життя
21 вересня 2017 17:00
ФОТО: depo.ua

Журналісти Depo.ua пропонують трохи розважитися, перевіряючи свою обізнаність на традиціях, віруваннях та мріях цих кумедних дикунів. Доки їх не знищила еволюція.

Це - тест на знання традицій, вірувань і мрій цього великого здичавілого племені - чи зможете ви обрати правильні відповіді з точки зору представника племені ватників. Чи знаєте ви, як мислить ворог?

Нагадаємо, що перші зображення ватника зявилися у "ВКонтакте" на початку вересня 2011 року, в групі "Анті-Каддафі". Першим описав це плем'я із використанням сучасної термінології росіянин з Новоросійська Антон Чадський (тоді — під ніком Jedem das Seine). Згодом ватникам зробили окремий паблік (який кілька разів блокували самі ватники), і в квітні 2012 про це плем'я знали вже й за межами соцмережі.

Як відомо, ватники розмножуються не як усі ссавці, а за допомогою інтернету і телесигналу. З 2014 року популяція цих хижих істот значно збільшилася і тепер погрожує поглинути більш розвиті цивілізації.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя