Вчені знайшли зв'язок між психічними розладами та дружбою з екс-коханцями

Вчені Оклендського університету виявили, що бажання залишитися друзями з екс-коханцями може бути ознакою психічних розладів
Depo.Життя
10 травня 2016 21:05
ФОТО: depo.ua

До такого висновку вчені дійшли після проведення дослідження, в ході якого опитали понад 860 учасників, повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Людей попросили відповісти на запитання щодо колишніх стосунків та вказати причини, по яким вони залишилися друзями. Також, учасники проходили психологічний тест на виявлення ознак нарцисизму, макіавеллізму або психопатії.

В результаті було виявлено, що люди, які мали такі риси, набагато частіше виявляли бажання залишитися друзями з колишніми. Щоб краще зрозуміти природу такої поведінки, вчені попросили даних людей написати п'ять причин, чому вони не розірвали контакти з екс-коханцями.

Результати показали, що чоловіки надають перевагу спілкуванню з колишніми дівчатами заради сексу, в той час як жінки відзначали сильну сентиментальну прив'язаність. Крім того, з'ясувалося, що така дружба скоріше заснована на особистій вигоді і задоволенні власних потреб. Зазвичай, в такому разі, ці люди не беруть до уваги почуття колишніх.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя