Вчені з'ясували, як часто чоловіки і жінки дивляться порно після весілля

Учені з'ясували, що після одруження чоловіки дивляться порно рідше, а жінки – частіше
Depo.Життя
19 травня 2016 21:24
ФОТО: depo.ua

У рамках дослідження, опублікованого в науковому журналі Sexologies, сотню чоловіків і жінок попросили розповісти про зміни в сексуальній поведінці, що сталися після одруження, передає depo.ua з посиланням на The Independent.

Виявилося, що до вступу до шлюбу порнографічні ролики дивилися 9% опитаних жінок, а вже будучи заміжньою – 28% респонденток. У чоловіків спостерігається протилежна тенденція: до одруження порно дивилися 23% опитаних, а після весілля – 14%.

Учені припускають, що після вступу до шлюбу чоловіки починають формувати більш високий соціально-економічний статус у суспільстві, а сексуальні фантазії замінюються регулярною практикою з дружиною.

Більш високий рівень зацікавленості порнографією жінками фахівці пояснюють тим, що після весілля у жінок підвищується лібідо. Також вчені вважають, що більш частий перегляд порно викликаний не заміжжям, а більш зрілим віком жінки: відчуваючи себе набагато розкутішою порівняно з юними роками життя жінка вже не соромиться перегляду "гарячих" роликів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя