Вчені радять народжувати в 25-35 років, - дослідження

Вчені з'ясували: "пізні" дітки – це міцніше здоров'я мами

Американські науковці виявили, що жінки, що народити у віці "під 30 років" або "трохи за 30", мають найбільше шансів похвалитися міцним здоров'ям, коли їм буде 40.

І, відповідно, за статистикою, найгірше в 40 років почуваються жінки, що стали мамами в 15-24 роки.

Результати дослідження National Vital Statistics Report наводить The Daily Mail.

Учені проаналізували дані опитування National Longitudinal Survey of Youth 1979, що проводилося на замовлення Американського бюро статистики праці. У ньому взяли участь понад 3 тисяч жінок, що народили в віці 15-35 років. Із 1979-го по 2008-й що два роки учасниці проходили спеціальні інтерв’ю, а в віці 40 дослідники просили їх оцінити стан власного здоров'я – від "погане" до "чудове".

"Ми були зосереджені на всіх мінусах тінейджерського дітонародження, але ніколи не питали, що буде, якщо ці тінейджерки зачекають до старшого юнацького віку. Припускалося, що "звісно, ліпше зачекати". Але принаймні з точки зору здоров'я матері, це не обов’язково так", - зазначила одна з авторів дослідження, ад’юнкт-професор соціології Університету Огайо Крісті Вільямс.

Також учені виявили, що жінки, які народили свого первістка в шлюбі, також мають міцніше здоров'я в 40.

Нагадаємо, британський лікар, один із піонерів галузі ЕКЗ нещодавно попередив: замороження яйцеклітин – не гарантія того, що жінці вдасться стати мамою, коли вона "дозріє". Він вважає, що народжувати все ж варто до 40 років.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme