Вчені назвали причину землетрусу під Маріуполем

Причиною землетрусу поблизу Маріуполя стали процеси, пов'язані з рухом тектонічних плит
Depo.Життя
8 серпня 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це з посиланням на Інститут геофізики імені С. І. Субботіна НАН України повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу мерії міста.

"Координати осередку землетрусу, отримані за даними українських сейсмічних станцій і найближчих сейсмічних станцій Глобальної сейсмічної мережі, оцінюються як: широта 47,35°N , довгота 37,52°E, глибина осередку 10 км. Завдяки великій глибині осередку, землетрус відчувався на значній за площею території. В епіцентрі землетрус проявився з інтенсивністю 6 балів за шкалою MSK-64. Він відчувався людьми в Маріуполі, Бердянську, Запоріжжі, Дніпрі, Донецьку, Ростові-на-Дону і багатьох інших населених пунктах", - йдеться в повідомленні.

Причиною землетрусу поблизу Маріуполя є процеси, пов'язані з рухом тектонічних плит. Його епіцентр розташований на північному краю потужного сейсмоактивного поясу нашої планети, що виник внаслідок колізії великих континентальних плит: Євразійської, Африканської, Арабської та Індійської.

Нагадаємо, в соціальних мережах викликала широкий резонанс звістка про те, що на півдні і сході України стався землетрус, потужність якого оцінюється в 4,7 балів за шкалою Ріхтера. Поштовхи були вже Маріуполі, Запоріжжі, Бердянську, Новоазовську і навіть російському Таганрозі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя