Вбивці Леннона вдев'яте відмовили у достроковому звільненні

Марк Девід Чепмен, 35 років тому засуджений за вбивство лідера гурту "Бітлз" Джона Леннона, не зміг переконати профільну комісію в тому, що заслуговує на умовно-дострокового звільнення
Depo.Життя
30 серпня 2016 06:41
ФОТО: depo.ua

За підсумками засідання 61-річний Чепмен продовжить відбувати довічне покарання у в'язниці суворого режиму в штаті Нью-Йорк, передає depo.ua з посиланням на ВВС.

Вбивці Леннона відмовляють в достроковому звільненні вже вдев'яте. Перше клопотання про УДЗ він подав у 2000 році. Тоді він заявив апеляційній комісії, що більше не становить загрози для суспільства. За його словами, він також уже не страждає від психологічних проблем, які змусили його вбити Леннона.

8 грудня 1980 року Чепмен чотири рази вистрілив у музиканта, який виходив з лімузина. Пізно ввечері Леннон і його дружина Йоко Оно поверталися додому зі студії, де вони працювали над записом альбому Walking on Thin Ice.

За кілька годин до вбивства Чепмен сфотографувався з Ленноном, коли той ставив автограф на альбомі Double Fantasy. Під час допитів Чепмен сказав, що музикант для нього був лише "обличчям з обкладинки альбому".

Наступного разу Чепмен може подати прохання про УДЗ в серпні 2018 року.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя