Вагітну жінку з величезним животом зацькували в мережі (ФОТО)

Австралійка Еліша Бейкс поскаржилася на жорсткий булінг в мережі, з яким вона зіткнулася під час вагітності

Як блогер повідомила таблоїду Mirror, тролів зацікавив її живіт, який сильно збільшився під час вагітності, передає Depo.ua.

30-річна жінка почала отримувати образливі коментарі, коли перебувала на четвертому місяці вагітності. Побачивши її об'ємний живіт, юзери заявили, що вона помилилася з визначенням терміну або "очікує появу на світло коня".

Блогер намагалася пояснити, що частина тіла здається величезною щодо її невисокого зросту (близько 160 сантиметрів). Однак тролі звинуватили її в переїданні. Багато жінок в коментарях висловлювали надію, що у них ніколи не буде такого величезного живота.

Бейкс переживала, що негативні висловлювання і образи погано позначаться на її здоров'я. Вона намагалася не звертати на них уваги.

"Я думаю, що у людей в голові є ідея про те, як повинна виглядати вагітна жінка, іноді виходячи з власного досвіду, тому, коли вони бачать жінку, яка виглядає більшим або мініатюрним, вони відчувають необхідність коментувати і вставити свої два цента", - зазначила вона.

Жінка уточнила, що завагітніла відразу після того, як перестала годувати грудьми першу дитину, тому дійсно могла бути повніше, ніж зазвичай.

"Незалежно від того, якого ви розміру, вагітність нелегка", - підвела підсумок вона.

Нагадаємо, напівгола жінка в метро розбурхала пасажирів (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна