В які країни українці можуть літати без обмежень

Україна домовилася про повітряне сполучення з більш ніж 80 країнами. У 40 з них українські авіакомпанії зможуть літати без обмежень
Depo.Життя
19 січня 2016 12:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила аналітична компанія Aviation News & Analytics на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Тобто в ці країни українські авіакомпанії можуть виконувати регулярні рейси без обмежень. Це, наприклад, США, ОАЕ, Іспанія, Грузія, Вірменія, Норвегія, Швеція та інші", - йдеться у повідомленні (на інфографіці ці країни позначені зеленим) .

В які країни українці можуть літати без обмежень - фото 1

Також в компанії відзначили, що важливо пам'ятати, що відсутність обмежень на ринку не передбачає автоматичне відкриття рейсів.

"Приймаючи рішення про початок польотів з тієї чи іншої повітряної лінії, кожна авіакомпанія проводить ретельний маркетинговий аналіз. Важливими критеріями є: наявність платоспроможного попиту, економічні та культурні зв'язки, рівень конкуренції, міркування безпеки і т.д.", - уточнили в компанії.

При цьому найбільш обмежені можливості українських авіакомпаній залишаються на лініях з Францією, Казахстаном, Узбекистаном, Туркменістаном та іншими (червоний колір на карті).

Як наголошується, перераховані обмеження не поширюються на чартерні рейси. Вони виконуються за іншими, менш жорстким правилам.

Як відомо, ринок Україна - ЄС повинен був бути лібералізований в рамках Угоди про спільний авіаційний простір. Його текст узгоджений ще в 2013 році, проте угода так і не підписана через неготовність ЄС.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя