В Україну з Польщі мчать друзі путінських мотововків

З Майдану Пілсудського у Варшаві вирушив 16 Міжнародний катинський рейд на мотоциклах. Його учасники, що підтримують російський байкерський клуб "Нічні вовки", планують відвідати могили предків на території України, Росії, Білорусі та Литви
В Україну з Польщі мчать друзі путінських мотововків
В Україну з Польщі мчать друзі путінських мотововків

Офіційна мета їхньої поїздки - віддати шану жертвам катинського злочину з 1940 року, повідомляє depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

Байкери планують проїхати близько 8 тисяч кілометрів. Усю дорогу вони обіцяють молитися та братимуть участь у богослужіннях та зустрічах із польською громадою, яка проживає за східним кордоном Польщі.

Учасники рейду мають повернутися до Варшави 11 вересня.

"Від минулого року середовище, пов’язане з Катинським рейдом, є поділене. Це пов’язане з тим, що організатори рейду підтримали членів пропутінського націоналістичного мотоклубу "Нічні вовки".

Нагадаємо, що у травні 2015 року російські байкери хотіли проїхати територією Польщі, щоб узяти участь у берлінських урочистостях з нагоди 70-річчя закінчення Другої світової війни. Влада Польщі не дозволила росіянам здійснити "мотопробіг на Берлін". Ситуація повторилася й цьогоріч. Організатори Катинського рейду, натомість, підтримали дії "Нічних вовків".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя