В Україну з Польщі мчать друзі путінських мотововків

З Майдану Пілсудського у Варшаві вирушив 16 Міжнародний катинський рейд на мотоциклах. Його учасники, що підтримують російський байкерський клуб "Нічні вовки", планують відвідати могили предків на території України, Росії, Білорусі та Литви
Depo.Життя
20 серпня 2016 22:48
ФОТО: depo.ua
В Україну з Польщі мчать друзі путінських мотововків
В Україну з Польщі мчать друзі путінських мотововків

Офіційна мета їхньої поїздки - віддати шану жертвам катинського злочину з 1940 року, повідомляє depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

Байкери планують проїхати близько 8 тисяч кілометрів. Усю дорогу вони обіцяють молитися та братимуть участь у богослужіннях та зустрічах із польською громадою, яка проживає за східним кордоном Польщі.

Учасники рейду мають повернутися до Варшави 11 вересня.

"Від минулого року середовище, пов’язане з Катинським рейдом, є поділене. Це пов’язане з тим, що організатори рейду підтримали членів пропутінського націоналістичного мотоклубу "Нічні вовки".

Нагадаємо, що у травні 2015 року російські байкери хотіли проїхати територією Польщі, щоб узяти участь у берлінських урочистостях з нагоди 70-річчя закінчення Другої світової війни. Влада Польщі не дозволила росіянам здійснити "мотопробіг на Берлін". Ситуація повторилася й цьогоріч. Організатори Катинського рейду, натомість, підтримали дії "Нічних вовків".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя