В Україні створили гру для популяризації серед дітей здорового способу життя

Психологи і спеціалісти зі здорового способу життя створили мотивуючу настільну гру під назвою SportoFun
Depo.Життя
17 березня 2016 13:01
ФОТО: depo.ua

Презентували розробку Санта Дімопулос і чемпіон світу з боксу Віктор Постол у дитячому будинку «Чебурашка» у рамках благодійної програми «Жити здорово!», мета якої – навчити вихованців дитячих будинків вести здоровий спосіб життя.

Санта Дімопулос побоксувала з чемпіоном світу Віктором Постолом
Колишня учасниця поп-гурту «ВІА Гра» Санта Дімопулос побоксувала з чемпіоном світу Віктором Постолом у дитячому будинку. А також у рамках програми «Жити здорово!», яка вчить дітей-сиріт вести здоровий спосіб життя, Санта презентувала настільну спортивну гру SportoFun. Спеціальна розробка психологів і тренерів із фітнесу буде мотивувати дітей займатися спортом.

Перша поїздка Санти Дімопулос у дитячий будинок у рамках проекту «Жити здорово!» була присвячена здоровому харчуванню. Діти грали в імпровізований супермаркет, розбиралися в шкідливих і корисних продуктах, а також вчилися готувати вітамінний салат.

Другий курс програми націлений на спортивне виховання дітей-сиріт. Цього разу на зустріч із дітьми Санта запросила українського боксера, чемпіона світу за версією WBC Віктора Постола. Відомий спортсмен, який не програв жодного двобою за свою дев’ятнадцятирічну кар’єру, розповів дітям, як виховувати силу духу:

«Я народився у маленькому містечку. Шансів стати відомим боксером у мене було небагато. Але я поставив собі за мету ним стати. Коли у 12 років я прийшов у секцію боксу, там було 150 чоловік. І всі вони хотіли першого ж дня вдягти боксерські рукавички. Але вперше ми вдягли рукавиці після трьох місяців безупинних тренувань. На той момент зі 150 чоловік залишилися тільки 7, і я був серед них. Я зрозумів, що шлях до здійснення мрії може бути довгим і складним. Всі свої 28 боїв я виграв, бо продовжував іти до своєї мети, незважаючи на труднощі».

Керуючись гаслом проекту «Освіта через розваги», Санта і Віктор запросили дітей зіграти в гру SportoFun, розроблену спеціально для цієї поїздки. «Наше завдання ― дати дітям, позбавленим батьківського піклування, знання про здоровий спосіб життя і мотивувати їх вести такий спосіб життя, коли вони залишать дитячі будинки. Разом із психологами і фітнес-тренерами ми дійшли висновку, що кращою мотивацією для дитини є гра. Дизайн SportoFun ми зробили яскравим і привабливим, а в основу гри лягли прості фізичні вправи, які можуть виконувати діти будь-якого віку», ― розповідає Санта Дімопулос.

Витягуючи картки з веселими завданнями, наприклад, «простояти на п’ятках 10 секунд» або «затиснути м’яч між колін і присісти 7 разів», діти виконували вправи, пересували фішки ігровим полем і за кожний п’ятий крок отримували фруктові призи: банан, ківі, мандарин або яблуко. А трьох переможців нагородили футболками і дружніми оплесками.

SportoFun розроблений так, що будь-хто із батьків або вихователь може міняти завдання відповідно до віку і фізичної підготовки дитини. Вже скоро настільна гра буде у вільному доступі в інтернеті, і кожен охочий зможе з її допомогою привчати дитину до занять спортом.

Благодійний проект «Жити здорово!», заснований екс-учасницею гурту «ВІА Гра» Сантою Дімопулос, покликаний навчити дітей-сиріт слідувати здоровому способу життя. Програма складається з трьох курсів («Кулінарія», «Спорт», «Здоров’я») і розрахована на півроку. За цей час організатори планують відвідати кілька дитячих будинків, а за підсумками видати буклет з усіма лекціями і практичними заняттями.

В Україні створили гру для популяризації серед дітей здорового способу життя - фото 1

В Україні створили гру для популяризації серед дітей здорового способу життя - фото 2

В Україні створили гру для популяризації серед дітей здорового способу життя - фото 3

В Україні створили гру для популяризації серед дітей здорового способу життя - фото 4

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя