В окупованому Севастополі пляжі залило каналізаційними стоками

Так звані депутати в окупованому Росією Севастополі невдоволені станом міських очисних споруд у місті, що призводить до забруднення місцевих пляжів нечистотами
Depo.Життя
26 травня 2016 20:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба підконтрольного Кремлю "парламенту" Севастополя, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"За оцінками експертів "Загальноросійського народного фронту" (ЗНФ), близько 70% неочищених стоків нині зливаються в прибережні води неподалік традиційних місць відпочинку", - йдеться в повідомленні.

"Депутат" Олександр Караваєв зазначив, що в Балаклавському районі очисних споруд узагалі немає. За його словами, в епіцентрі небезпеки - пляжі Блакитної бухти, де воліють відпочивати городяни та приїжджі.

"Поки не буде вирішено питання з очисними спорудами, у Севастополі не зникне проблема високого рівня захворюваності на гострі кишкові інфекції в період від липня до серпня, коли вода в морі прогрівається до 25 градусів і вище", - зазначено в повідомленні.

У прес-службі окупантів наголосили, що в окремих місцях майже зруйнувалися труби глибоководного випуску. До того ж зафіксовано факти випуску каналізаційних стоків на відстані 400 м від берега, тоді як дозволена відстань - 3 км.

Тут також зазначили, що на проектування й будівництво каналізаційних очисних споруд "Південні" та водовідведення Балаклави виділено 8,3 млрд руб. Однак торги на виконання проектувальних робіт, оголошені в лютому 2016 року, через порушення правил конкуренції було скасовано. Повторний конкурс досі не призначено. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя