В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан"

В Одесі вранці у вівторок близько 4:00 група невідомих розгромила табір противників мера Одеси Геннадія Труханова на Думській площі
Depo.Життя
26 квітня 2016 08:38
ФОТО: depo.ua
В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан"
В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан"

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив місцевий журналіст Михайло Голубєв, передає depo.ua.

"Все сталося приблизно 4:00-4:30 ранку. На Антитрухановський Майдан приїхали погромники-тітушки, озброєні битами. Їх було приблизно 25-30 чоловік. Майданівців було чоловік 20, включаючи сплячих. Багатьох людей побили, табір розгромили весь. Поліція приїхала приблизно хвилин через 15 після початку нападу", - розповідає журналіст.

В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 1

В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 2

В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 3В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 4

За його словами, при побитті на розі площі перебував лідер місцевого антимайдану Євген Резвушкін, який говорив по рації.

"C ним була жінка. Один з майданівців впізнав Резвушкіна відразу … Активісти підозрюють, що він координував напад. При появі поліції Резвушкін відразу зник у провулку Чайковського", - зазначає Голубєв.

За його словами, двох тітушок майданівці зловили і передали поліції.

Також один з поліцейських повідомив, що затримано приблизно чоловік п'ять.

"Смертельної, дуже важких травм немає, а приємного мало. Не здивуюся, якщо підуть сьогодні ж подальші спроби розгону в іншому форматі", - додав він.

У свою чергу активіст Сергій Гуцалюк, який виступає на боці противників Труханова, опублікував у "Фейсбуці" свої фото з розгромленого Майдану, де, зокрема, зображений поранений активіст.

В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 5

"Тільки що відбулося бандитський напад на табір протестувальників під одеською мерією. Людей побито, майно знищено. Частину нападників поліція і активісти затримали", - розповів він.

Він також показав фото з доказами, на його думку, причетності до погрому Майдану мерії.

"Ось цей "Камаз" належить КП "Міськзелентрест" його завчасно підігнали і почали завантажувати знищене майно майданівців. Слава Богу хлопці змогли його залишити на місці. Ось прямий доказ причетності мерії до побиття людей. Зараз тривають слідчо-оперативні дії поліцейських. Люди стягуються на Думську", - зазначив він.

В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 6

В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 7

В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 8

В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 9В Одесі тітушки розгромили "антитруханівський майдан" - фото 10

Нагадаємо, вчора пізно ввечері в Одесі стався вибух у приміщенні банку "Південний". 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя