В Криму "репресують" організацію дружини Джемілєва

Одну з найстаріших кримськотатарських громадських організацій "Ліга кримськотатарських жінок" виганяють з офісу в окупованому Росією Криму
Depo.Життя
26 грудня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила голова організації Сафінар Джемілєва, дружина лідера кримських татар, українського нардепа Мустафи Джемілєва, передає depo.ua із посиланням на 15 минут.

"Наша організація протягом 20 років надавала допомогу дітям, старим, сиротам. Ми передали нужденним тонни гуманітарної допомоги. А сьогодні, коли за нас нікому заступитися, нас виганяють з офісу, в якому ми пропрацювали багато рокі", - розповідає Сафінар.

Офіс Ліги кримськотатарських жінок розташований на території Республіканської кримськотатарської бібліотеки ім. Гаспринського.

За словами Джемілєвої, пару тижнів тому за рішенням керівництва бібліотеки в офісі відключили світло та опалення. Тепер вимагають фактичного виселення.

"Ми отримали лист від директора бібліотеки Гульнари Ягьяєвої, в якому вона, сповнена "турботи" про нас, просить виїхати з офісу, аргументуючи своє прохання тим, що будівля офісу стара, що щось може обвалитися і постраждають люди. Але ми розуміємо, що насправді стоїть за цією турботою", - зазначає Джемілєва.

Незважаючи на непривабливість офісу, в ньому побували десятки дружин дипломатів різних країн, члени урядів, представники міжнародних організацій.

"Наша організація не здійснила перереєстрацію за новими законами і наші можливості різко обмежилися, але ми все одно збиралися в офісі, обговорювали поточну ситуацію, обговорювали нові ідеї", - говорить Сафінар.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя